Bu gece kimler var bakalım? Gececiler buraya!

Sponsorlu Bağlantılar

KingDroid

KingDroid

Üye
@The Shadow arkadas sayesinde 5 saatte bir reboot atmaktan kurtuldum aradan 10 saat falan gecti ama durum bu

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve KingOfPiez
KingDroid

KingDroid

Üye
Kinguser bana vroot tarafindan verilen root programi supersu olmadi maalesef :(

KingDroid

KingDroid

Üye
Ama bu da ingilizce isimi goruyo iste eski surumu cinceydi

KingDroid

KingDroid

Üye
:rica:

Play store den indir supersu yu root iznini ver o otomatik olarak kinguser ı silip kendini varsayılan superuser yapacaktır :oke:
Root iznini filan verdim ama olmadi iste supersu basarili dedigi halde hala kinguser duruyordu

KingDroid

KingDroid

Üye
Bu vroot su(binary) yu /xbin klasorune atmis o yuzden olabilir mi

The Shadow

The Shadow

Üye
Root iznini filan verdim ama olmadi iste supersu basarili dedigi halde hala kinguser duruyordu
İndir zipi play store dan android tweaker 2 kur içindeki quick flasher bölümünden zipi flashla eğer custom recovery yoksa. Sonra telefonu yeniden başlat. Olur büyük ihtimal girdiğinde su kodlaması bulunacaktır.

Anil-D

Anil-D

Üye
bu aksam sizle pek duramicam sarj az gidiyor [emoji17]

SHS

SHS

Üye
Selam

KingDroid

KingDroid

Üye
İndir zipi play store dan android tweaker 2 kur içindeki quick flasher bölümünden zipi flashla eğer custom recovery varsa o da olur. Sonra telefonu yeniden başlat. Olur büyük ihtimal girdiğinde su kodlaması bulunacaktır.

Ya bosver yaa bi ton seyle ugrasamam bu da ayni isi goruyor hemde fazlasiyla icinde baslangicta otomatik baslayan uygulamalarin baslamasini engelleme, root uninstaller ve otomatik yedek alma ozellikleri de mevcut.

The Shadow

The Shadow

Üye
Ya bosver yaa bi ton seyle ugrasamam bu da ayni isi goruyor hemde fazlasiyla icinde baslangicta otomatik baslayan uygulamalarin baslamasini engelleme, root uninstaller ve otomatik yedek alma ozellikleri de mevcut.
Backup için çok iyi programlar var zaten unroot supersu da da var :D Bence değer ama sen bilirsin ben uğraşmayı seviyorum :D
Nasılsın ? :naughty:

KingDroid

KingDroid

Üye
Benim bahsettigim bolum burasi

Üst Alt