Bu fotoğraf foto montaj değil

Sponsorlu Bağlantılar

Bora

Bora

Üye
Montaj yada değil siz buna takılmayınız. İçeriğie manzaraya bakınız.

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Fotomontaj
Manzara süper

Doğan

Üye
olrmu ya photoshop

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok güzel bir fotoğraf çekilmiş. Usta bir fotoğrafcı!

ince_memed

Üye
kesinlikle fotomontaj

democles34

democles34

Üye
olaya forografcı gözüyle bakmayın gayet güzel bir çalışma. Çekenin yada yapanın emeğine sağlık. Öyle saçma sapan şeyler montaj edeceğine atamızın resmini montaj atmiş. Formu açan kardeşimizde teşekkür ediyorum böyle güzel bi fotoyu bizimle paylaştığı için.

Speedy

Speedy

Üye
Herhalde yazılan pek anlaşılmamış yansıma sonucu çekilen bir foto çıplak göz ile Anıttepenin üzerinde renkli Türk bayrağı ve Atanın fotoso tabi ki de çıkamaz o yüzden montaj denilebilir bu şekilde düşünülünürse ama Anıttepenin yansıması ve asılan bayrağın yansıması ile aynı cam üzerinde çekilen bir foto olabilir.

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
bence foto montaj degıl

polo291

polo291

Üye
kusura bakmayın ama banada fotomontaj gibi geldi. anıtkabir'e çok gittim ben
askerliği oralarda yaptım. az çakılı kalmadım oralarda.:)
hak vermek lazım fotomontaj değilse tebrikler

paşabahçe

Üye
bu haliyle basbaya fotomontaj kardeşim

sultan"

sultan"

Üye
arkadaş atanın mucizeleri bu kadar değil ki.Benim atığım konudaki fotoya da bakabilirler

Emir

Emir

Üye
belki foto montaj belkide deil allah istedikten sonra herşey olur bunu hepmiz bilioz o zaman belki deil belkide foto montaj AMA O GERÇEKTEN BÜYÜK BİRİ

passiv€ aggressiv€

Üye
Foto montaj arkadaşım yapma be....

sultan"

sultan"

Üye
büyük ihtimal ama olmayabilirde

erkantezal

Üye
kardeşim eğer bu fotoğraf montaj olsaydı bayrak ters olmazdı nasıl gözünüzden kaçtı bu durum anlıyamıyorum dikkat edin atatürkün arkasındaki türk bayrağı ters buda cama yansımasının vurduğunun ap açık ifadesidir kafası karışan arkadaşlara burdan sesleniyorum resmi iyi inceleyin bayrak yansıma dan dolayı ters çıkmış hepinize bilgiler sunar bu olayı açıklığa kavuşturmanın gururunu sadece ben paylaşıyorum sevgiler hepinize

zazatonik

Üye
elinize sağlık

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
Kesinlikle ama kesinlikle montaj değil
Konuyu iyi okuyup birazda hayal gücünüzü çalıştırırsanız nasıl oldugunu anlarsınız :oke:

gokkurt

gokkurt

Üye
montaj diyen arkadaşlar konuyu okumamış galiba.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Foto edit proğramlaı ile bir fotoğ. Rönesans döneminde bir ressamın yaptığı bir resim kadar gerçekçi ve bir o kadar da yıpranmış,silinmiş,hasar görmüş eski bir foto haline getirilebilir..:oke:

Kaldı ki; bu öyle şaşırılacak yada kararsız kalınılacak bir fotoğraf değil..:allalla:
:)