bu E50 hep mi özürlü yaa ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
bu E50 hep mi özürlü yaa ??
Yaa arkadaşlar bende bi e50 var çoğu şeyi iyi güzel ama bi kaç sorunu var ve hep aynı şey..Deli ediyor insanı yaa..Normalde bu e50 de telefona cevap verince sesi direk hoparlöre verme gibi aptalca bi iş yapıyor..Büyük bi sorun ve Allah'a şükür bende yok..lakin bendeki sorun daha bi sinir bozucu..Bu uygulama yöneticisi ve galeri acayip geç açılıyor yaa..Forumda herkes e50'nin hızlı olduğu söylemiş ama ben pek bi hız görmedim yaa kaç aydır..Eski 6600'la aynı nerdeyse..Üstüne üstlük sildiğim programlar uygulama yöneticisinde kalıyor ve telefon her açıldığında bunları tekrar tekrar yüklemeye çalışıyor..

1GB Nokia microSD kullanıyorum..E50 1 veya 2 GB kaldırıyor mu ?? Ayrıca card fat olarak formatlanmıştır ve düzenli disk birleştirme yapıyorum..ama sonuç hep kasma

Yeni versiyon yüklenince uygulama yöneticisine daha hızlı giriliyor dediler..güncel firmware attık gene aynı mallığı yapıyor:@

Acil bi yardım arkadaşlar yaa..Şimdiden cümleten Allah Razı Olsun

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
Soruna bi çözüm bulan arkadaş yok mu yaa :(

tirtir

Üye
arkadaşım telefonuna ve hafıza kartına format at sorun cözülecegini umuyorum ayrıca telefonu acarken yukleniyor demesi bazı uygulamalarının yuklenirken yarım kaldııgını gösterir acılırken yuklemeye calışır büyük ihtimalle hafıza kartını deiştirmişin formatla sorun cözülür .........

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
yaa telefona da karta da defalarca attım..sırf bunu için firmware güncelledim..gene aynı gene aynı !!

silmek istediğim programı silince de bazısı uyg. yöneticisinde kalıyor..bazısı sorunsuz siliniyor

yılmazoğlu

Üye
*#7370# yap tele format at bi de hafıza kartını biçimlendir hiç bi sey kalmaz... ben yaptım düzeldi ve gayet hızlı

deli1petro

Üye
2 gb hafıza kartı kaldırıyor. ben kullanıyorum. bütün symbianlar gibi tel biraz yavaş. ama senin hafıza kartında kalan programla yüzünden olabilir. telefona format atıyorsun fakat hafıza kartı kalıyor. cep telefonları fat dosya sistemi kullanır. telefonun sol tarafındaki menu tusuna basili tutarak o an açık programları görebilir ve kapatabilirsin. bence telefon tek eksiği orta tuş el terleyince biraz kullanım zorluğu çıkıyor. onun dışında rakipsiz harika bir telefon.

sineld

Üye
bende e50 kullanıyorum telefonumla herşeyi yapabiliyorum, senin telefonunda başka bir sorun olduğunu düşünüyorum...

korayyzb

Üye
bende e50 kullanıyorum telefonumla herşeyi yapabiliyorum, senin telefonunda başka bir sorun olduğunu düşünüyorum...

yoo bende e50 kullanıyordum telefona format attım 2 gb kartada daha sonra n-gage yükledim ama oyunları açmadı deli etti beni bende 5530 aldım:ehe

gencögretmen

Üye
bendede e50 var yeni formatladım sorun yaşamıyorum güzel bir telefon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt