Bu donanımlar kaça gider

• 1 Ağustos 2014
  • 459 Okunma
  • 11 Cevap

1. Elimde iki tane dandik pc var biri kasa ve sürekli bozulup duruyor bıktım. diğeri laptop ve vasat özellikleri var.
    Bunları satıp üstüne para ekleyerek yeni pc almayı düşünüyorum.
    Bu özellikler sizce ne kadar eder? ( burda sormamın sebebi bilgisayarcıdan epey önce bi kazık yemiştim :) Yani adama güvenmiyorum o yüzden burada sormak istedim :) )

kasa
    Ram: 2GB
    Ekran Kartı: ATI Radeon 2400 HD 512mb 32 bit
    İşlemci: İntel Pentium 4 Çekirdek 3 Ghz
    150gb kadar da harddisk var

Laptop
    Ram: 1GB
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7400 256mb
    İşlemci: İntel Core 2 Çekirdek 1.66Ghz

1_Bunu Alırlar mı
    2_ Alırlarsa İkisi 200 falan eder mi o kadar etse yeterli :)

Yazan: RE_STaRT
  2. 1- Bunu almazlar :D
    2- Cevaplamaya gerek kalmadı :D

Yani bunu alacak kişinin çocuğunun ilkokula yeni başlaması ve pc den anlamaması lazım :D Tanıdığın falan varsa ver gitsin :ehe
    ---
    Eğer dediğim gibi birini bulursan 200 TL eder, hatta adam pc den hiç anlamıyorsa 300 bile verir :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
    RE_STaRT bunu beğendi.
  3. masa üstünün işlemcisipentium 4 mü yoksa pentium core 2 quad mı eğer core 2 quad ise sırf işlecisini satabilirsin

4. elden satmayı dene daha karlı olur

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  5. elden kimsenin alacağını bn sanmıyorum bilgisayarcılara filan sor istersen onlar alabilir parçaları
    not:laptopu elden satabilirsin o alınabilir sırf iş için kullanacak adamlar alır
    ---
    birde parça parça satacaksan ram tek slotsa onu hdd yi alırlar ekran kartı için bilmiyorum 20 tl verseler bile iyi :D işlemci ve anakartı da bilgisayarcı dışında kimse almaz

6. sanırım pentium 4 bilgisayar şu an açılmıyor o yüzden kesin bilgi veremicem
    ---
    ram tek parça. (iki ram slotu var biri takılı )

7. rami netten veya elden satabilirsin o zman bakarsın fiyatları kaç 2gb ramlerin

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. arkadaşlar benim de elimde 2 laptop 3 pc rami var nereye satayım bunları 1 ve 2lik hepsi

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. sahibindene koy satılmazsa pcciye sat

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. teşekkürler site için

11. ramlerin mhz kaç olmazsa ben alırım marka cl ve mhz yaz bir değerlendiriyim

12. samsung 2gb 1Rx8 pc3 1144
    sansung 1gb 1Rx8 pc3 1012
    kinston kvR800D2N6/1GB
    kingston kvr533d2n4/1gb
    markasını bilmiyorum chiplerde hi-level yazıyor 2048 mb unb ddr-3-1333 cl9

Yüklüyor...
17/10/2018 - 14:22