Bu cihaz kies 2.0 tarafından desteklenmiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihaz kies 2.0 tarafından desteklenmiyor?
Arkadaşlar telefonum daha yeni garantiden geldi bada 2 yi yüklemek için kiese taktığımda bu hatayı alıyorum lütfen biri yardım etsin millet 3.0 a geçecek ben daha 2 ye geçemedim :)

- - - Eklendi - - -

Az önce kiesin eski sürümünüde denedim ondada bu cihaz kies tarafından desteklenmiyor hatası aldım yardım edcek yok mu

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Orijinal romu ML ile yükleyin :)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Bada 2 romunu edinmen gerekiyor forumda var mı bilmiyorum. Yarın konu hazırlayacam beklersen...

- - - Eklendi - - -

Uploadda sorun çıktı ama hallendince konu açıp anlatacam, gerçi anlatacağım bunla aynı nerdeyse.. İşlem telefonunuzdaki bütün verileri silecektir, dosyalarınızı yedekleyin. Hafıza kartını ve Sim kartınızı çıkarın ayrıca önemli dosyalarınızı hafıza kartından alın ve işlem sonunda hafıza kartınızı da biçimlendirin.
Linke gidin ve oradan orijinal romu indirin, indirmek için üyelik istiyor ücretsiz açın :)

İndirdikten sonra arşivden çıkarın dosyaları, sonra aşağıdaki linkteki dosyayı da indirin; içerisinde multiloader ve usb sürücüsü var.

Usb sürücüsünü kurun ve multiloaderı çalıştırın.

Seçenekleri aşağıdaki gibi ayarlayın. Telefonu download moduna alın (ses kısma tuşu, kilit tuşu ve telefonu kapatma tuşlarına aynı anda basarak alabilirsiniz).
Port Search deyin, Ready yazısı gözüktükten sonra Download tuşuna basın. Telefonunuza bir zarar gelmemesi için laptop gibi elektrik kesintisinde batarya kullanan cihazlarda deneyin.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
konu anlatımı bada os frimware bölümünde mevcut konularınızı oraya acın

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Dostum çok teşekkür ederim gayet sade ve anlaşılır açıklama olmuş :oke:

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
:rica:

Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
An itibariyle 2.0ı yüklemiş bulunmaktayım sayende ;)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun, güle güle kullan :)

isoo_k

Üye
ben bada 2 yukledım fakat orjınal surumu kıesse dustuguden onu yuklemek ıstiyorum. orjınal rom yukledım fakat kıesten gormuyo yardım istiyorum

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Kies tarafından desteklenmiyor mu diyor? Orijinal rom olduğundan emin misin?

isoo_k

Üye
evet kardes.senden rıcam sen bana orj. rom yukleyecem bır yer sole ama kıesten gormesı lazım burada tel s8500

- - - Eklendi - - -

evet kardes.senden rıcam sen bana orj. rom yukleyecem bır yer sole ama kıesten gormesı lazım burada tel s8500

isoo_k

Üye
kusura bakma rahatsız edıyorum ama kıesten gunceleme yapabıcek mıyım. tesekkur ederım

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Belirttiğim konudaki yükleyince en güncel versiyona sahip olacaksın, güncelleme gelirse de alabilirsin :)

oleştimaxi2

Üye
sende kabloyu destekli tak azcık :)

raparanoyak

raparanoyak

Üye
linklerden bişey çıkmıo yardımcı olurmusun daybyday die yer açılıyorda

hawkeye.72

Üye
Allah razı olsun kardeş

Üst Alt