>>> Bu Bütçeye Telefon Önerileriniz <<<

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzulmez

Üye
    Konu Sahibi
>>> Bu Bütçeye Telefon Önerileriniz <<<
Merhaba ,
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve bu iş için ayırdığım bütçe 700 lira civarı birşey , sizden öneri almak istiyorum önceliğim android olması fakat hem android deneyimi olan hemde diğer sistemleri test etmiş kişilerde fikirlerini söylerse benim için daha iyi olucaktır.

Black-killing

Black-killing

Üye
Üstüne biraz daha para koyup 2.nci el temiz galaxy s2 almanı şiddetle tavsiye ediyorum.Hem güncelleme de alacakmış.Harika olur.

acuxx

acuxx

Üye
arkadaşa katılyorum s2 al bence

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Xperia Sola ya bakmanı tavsiye ederim.

maxirabit

maxirabit

Üye
neo v diyeceğim ama seni kesmiyecek 2.el s2 diyeceğim bir süre sonra oda kesmiyecek çünkü içine sinen bir android 1500'den başlar anca.

uzulmez

Üye
    Konu Sahibi
Çok büyük ve kaba olmasını istemiyorum açıkcası xperia ray hoşuma gitti ne düşünüyorsunuz ?

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Galaxy w bakmanı tavsiye ederim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
xperia neo v veya ray derim seni tatmin edecek telefonlar hemen hemen ikiside aynı özelliklere sahip telefonlar

abandonware

abandonware

Üye
samsung galaxy ace 2 tavsiye ederim :good:

MrExpert

MrExpert

Üye
Neo V yada sola ...

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Biraz daha ekleyip Galaxy SII ya da Galaxy Note almanı öneririm.Eğer bulabilirsen Galaxy Nexus'ta olabilir.Bu 3 cihazda seni uzun süre tatmin edecektir.

Astrosman

Astrosman

Üye
Neo v al...

Kerim.

Kerim.

Üye
galaxy w olabilir.ben daha dun aldim memnunum.tabsiye ederim:)

R.A.M

R.A.M

Üye
Biraz daha ekleyip Galaxy SII ya da Galaxy Note almanı öneririm.Eğer bulabilirsen Galaxy Nexus'ta olabilir.Bu 3 cihazda seni uzun süre tatmin edecektir.
Yalnız note ile konuşurken flan çok dikkat çekiyorsun iyi düşün herkes bakıyo :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Yalnız note ile konuşurken flan çok dikkat çekiyorsun iyi düşün herkes bakıyo :D
Ben note ile konuşmamayı tercih ederim :D Bir de görüntü konuşursan yine herkes bakar bunu da düşün :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları ve R.A.M

bigmod

Üye
Sıfır almak istiyorsan ace2,sola,wonder

Fakat 2.el temiz birşey alıp rahat etmek istersen s2 kesinlikle.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Galaxy w ;)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
sar değerlerine de dikkat etmeni öneririm :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt