>>> Bu Bütçeye Telefon Önerileriniz <<<

• 21 Eylül 2012
  • 1157 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba ,
    Yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve bu iş için ayırdığım bütçe 700 lira civarı birşey , sizden öneri almak istiyorum önceliğim android olması fakat hem android deneyimi olan hemde diğer sistemleri test etmiş kişilerde fikirlerini söylerse benim için daha iyi olucaktır.

Yazan: uzulmez
  2. Üstüne biraz daha para koyup 2.nci el temiz galaxy s2 almanı şiddetle tavsiye ediyorum.Hem güncelleme de alacakmış.Harika olur.

3. arkadaşa katılyorum s2 al bence

4. Xperia Sola ya bakmanı tavsiye ederim.

5. neo v diyeceğim ama seni kesmiyecek 2.el s2 diyeceğim bir süre sonra oda kesmiyecek çünkü içine sinen bir android 1500'den başlar anca.

6. Çok büyük ve kaba olmasını istemiyorum açıkcası xperia ray hoşuma gitti ne düşünüyorsunuz ?

7. Galaxy w bakmanı tavsiye ederim

8. xperia neo v veya ray derim seni tatmin edecek telefonlar hemen hemen ikiside aynı özelliklere sahip telefonlar

9. samsung galaxy ace 2 tavsiye ederim :good:

10. Neo V yada sola ...

11. Biraz daha ekleyip Galaxy SII ya da Galaxy Note almanı öneririm.Eğer bulabilirsen Galaxy Nexus'ta olabilir.Bu 3 cihazda seni uzun süre tatmin edecektir.

12. Neo v al...

13. galaxy w olabilir.ben daha dun aldim memnunum.tabsiye ederim:)

14. Galiba konu acmistin gecen gun bunla ilgili neyse aramiza hosgeldin o zaman :D

15. Yalnız note ile konuşurken flan çok dikkat çekiyorsun iyi düşün herkes bakıyo :D

kullanıcıadları ve MasteLaa bunu beğendi.
  16. Ben note ile konuşmamayı tercih ederim :D Bir de görüntü konuşursan yine herkes bakar bunu da düşün :D

kullanıcıadları ve R.A.M bunu beğendi.
  17. Sıfır almak istiyorsan ace2,sola,wonder

Fakat 2.el temiz birşey alıp rahat etmek istersen s2 kesinlikle.

18. Galaxy w ;)

19. Bilmem ben konuşuyorum :bilmm Zaten bakan olursa tip tip bakmam yeterli oluyor :kıskıs:

MasteLaa bunu beğendi.
  20. sar değerlerine de dikkat etmeni öneririm :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 16:07