Bu ayakkabıyı aldım iyi mi ettim bilemedim :(

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Bu ayakkabıyı aldım iyi mi ettim bilemedim :(

dragon isimli model, renk falan aynı bayan ayakkabısı değil demi öyle olsa abla satmazdı herhal bayan olanlar açık mavi mor falan bu bayan diye geçer mi ki kafayı yiycem? :agla2::vur üstelik 12 yıllık bir modelmiş şoktayım :ehe ama bunun önemi yok pek

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ne alakasi var gayet de guzel bir ayakkabi. Hayirli olsun. Gule gule giy. :)

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve MaxipmaN
messevim

messevim

Üye
Valla dragon mragon hiç anlamam. gider ayakkabıcıya hoşuma giden zevkime uygun olanını alırım. İster adidas olsun ister adilas :) Bu arada hayırlı olsun. Hoş görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Valla dragon mragon hiç anlamam. gider ayakkabıcıya hoşuma giden zevkime uygun olanını alırım. İster adidas olsun ister adilas :) Bu arada hayırlı olsun. Hoş görünüyor.
teşekkür ederim :) aynen gittim bunu seçtim çıktım eve gelince öğrendim modelini etikete baktım yanda yazıyormuş meğer :D

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Invoke

Invoke

Üye
kızlar için la bu, ön tarafından belli.

• Beğen
Tepkiler: Dede
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Unisex değil mi bu? Güzel kardeşim ya rahat ol

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
unisex mi? Bayağı kadınlar için

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Yok yok belli bu kız ayakkabısı. :D

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
unisex her iki cinse uyan demekmiş ama unisex bi ayakkabı mı bulamadım

Invoke

Invoke

Üye
şaka yaptım la takılma @MaxipmaN

Orada kastedilen büyük ihtimalle bu değildir kardes. Böyle bir ayakkabayı kadın giyse de sorun olmaz gibi. Kadınlara benzer giyinen erkeklerden falan bahsediyordur, sokakta görüyoruz değişik tipler. @messevim

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi

Orada kastedilen büyük ihtimalle bu değildir kardes. Böyle bir ayakkabayı kadın giyse de sorun olmaz gibi. Kadınlara benzer giyinen erkeklerden falan bahsediyordur, sokakta görüyoruz değişik tipler. @messevim
bayan da giyer ama renk uymuyor pek kot falan giymesi lazım kot giydiğim için aldım bir de ama kız ayakkabısı falan değil ya kalp krizinden giderim ha :utan

foreverthe

foreverthe

Üye
Unisex değil hem kırmızı giyen erkekler var mavi mi sorun çıkartıcak ? Hem insanların düşündüklerine kulak asma onlara mı kalmış senin ne giyeceğine karar vermek. Sen beğendiysen sorun yok ki bence de çok hoş bir ayakkabı. Güle güle giy. :yavrum:

• Beğen
messevim

messevim

Üye

O dediklerin zaten ayrı bir dünya...

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
gittigidiyora da bi tuhaf gökyüzü mavisi renginde olana bile erkek demiş ayakkabı unisex falan önemli değil renk erkeğe uyumlu zaten ;)

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Olum adamın hevesini kırmayın lan :D :D valla güzel ayakkabı kot ve lacivert keten ile iyi gider üste de bir gömlek iiiiüüfff :D

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
kahverengisini giymiştim.ayağına nası uyuyosa onu giyersin rengi pembe değilse zaten no problem ..

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Olum adamın hevesini kırmayın lan :D :D valla güzel ayakkabı kot ve lacivert keten ile iyi gider üste de bir gömlek iiiiüüfff :D

mavi keten yok ama çok iyi olurmuş harbiden ,ayakabı unisex kesinleştirdim araştırdım
kahverengisini giymiştim.ayağına nası uyuyosa onu giyersin rengi pembe değilse zaten no problem ..
yok ilk mesajdakinin aynısı lacivert

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
mavi keten yok ama çok iyi olurmuş harbiden ,ayakabı unisex kesinleştirdim araştırdım

yok ilk mesajdakinin aynısı lacivert

İyidir iyi :)

• Beğen

Üst Alt