bt-hack v.1.8 java uygulamasıdır...

Sponsorlu Bağlantılar

habo71

habo71

Üye
teşekkürler kardeş

cadigargi

Üye
Bu arada buna hack dıyen kımse ;) karsı taraf kabul etmedıkten sonra bu pro halt etmıs kesınlıkle gıremez hack bırısınden gızlı ıllegal yontemle ıs yapmak demek ama bunda karsı taraf ya kabul eder yada bı yolunun bullup kandırtmalısınız

sana katılıyorum, bu yöntemi ben eski model sony ericssonlardan biliyorum, eşleşmeden sonra bütün klasörlerde gezebiliyorduk, ama bağlantıyı kabul etmediğimiz sürece hiçbir işe yaramıyordu

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
teşekkürler

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
sagol kardeş:coold:

kemal21

kemal21

Üye
eşleşme istiyor

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
arkadasım atamıyorum tele sıfrelenmıs dosya dıyo parola ıstıyo

haciorhan

haciorhan

Üye
arkadaşlar bu program sadece Sony Ericsson telefonlara bağlanırken şifre eşleşme istemiyor . Yani Sony Ericsson telefon kullanıcıları yandı... :ehe:ehe :ehe

saygılarımla....

resulemrah

resulemrah

Üye
teşekürler inşallah çalışır

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
hani karşı taraf onay istiyr ya bunun ek çözümü var karşı tarafın telini 1-2 dk lığına almalısınız cihazları eşleştirip yetkili olarak ata derseniz ancak halledersiniz

ceza96

Üye
çok saol harika program

fıratozmus

Üye
şifre ne

enescan1010

Üye
yanlış kelıme telefona bağlandığın zaman izin istiyo sen yazmnışın kişi hissetmeden alıyo bılgılerı yalnışşşşş

karayel1977

Üye
emeğe sağlık ama işe yaramıyor karşı tarafa eşleşme için şifre istiyor..anlıycağınız boş iş..

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
ya karşı taraftan teli isteyeceksiniz az birini çaldıracam diye sonra verecek onu oyalayacak birini de bulundurun sonra siz cihazlareı eşleştirme yapacaksınız ve yetkşli olarak ata diyeceksiniz.Böylece karşı tarafa onay gitmeyecek.

Bu arada ben denedim fransızca ya bunun dili

albascia

Üye
kardes rar sifresi nedir

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
tşk.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.