Uygulama Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)

Konu Sahibi
Brokenbot TH 11 güncellemesi gelmiştir (clash of clans)
ÇOK ÖNEMLİ !!!
dolandırılmadan okuyunuz.
Clash of Clans Hakkında Çok önemli yazanları okuyunuz DOLANDIRILMAYINIZ !!! - MaxiCep
---------------------------------------------------------------------------------------------------
BU YAZANLARI SIRAYLA İNDİRİNİZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1-ROOT LU BLUESTACK
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2-BOT

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-BOT PiXEL AYARLARI

bunu indirin kurun ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

pixel hatası alırsanız. genellikle bu pixel hatasını 1366x768 çözünürlüklü bilgisayar ekrana sahip arkadaşlarda olur.
Botun içinde ADVANCED>MİSC>NO NAVİGATİON BAR seçeneğini işaretleyiniz.Bilgisayarınızın çözünürlüğünü değiştiriniz.
DENETİM MASASI>EKRAN>EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
ve botu başlatabilirsiniz.

4-BOT un AYARLARI
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
5-HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (sürekli güncellenecektir)
6-PUSHBULLET NASIL YAPILIR ?
7-BLUESTACKS SİYAH EKRAN ALANLAR VE HESAPLAR ARASI GEÇİŞ SAĞLIYAMAYANLAR İÇERİ

lütfen emeğe saygı...

Son düzenleme:
Tepkiler: omer0116, Scabies, druyid ve 28 diğerleri
Yasin abi bu mu yoksa v7.1 mi?

Meteemre

Üye
Kupa kaybetme sorununu cozemedim ben cozulse bu super 5 er milyon kasti gece 900 kupa gitti ama

other - misc - stars- confih bu ayarlarında fotolarınıda yüklersen çok makbule geçersin

resimleri kesmek yerine tek link verseydin ya yasin bide boş yere upload ile uğraşmışsın

bazen kupa kaybetmesi iyi oldu bnm için.1600den sonra ganimet çıkmıyo bana normalde.şuan 1450-1550 kupa arasında geziyo bot

buarada deploy speed delayı 8 yaptım ben

Meteemre

Üye
Bende 1800 2000 araliginda iyi buluyorum ama inmis 1300 lere

Meteemre

Üye
Bencede bir sorun var ama çözemedim

Teknojix

Üye
Other kısmında Red line detectiona en sola çekin böylece ganimete daha çabuk ulaşır askerler Askerleri kırmızı çizginin hemen bitişiğinden bıraksın.
Ayrıca kışlalarda 2 kışla okçu 1 kışla barbar 1 kışla goblin basın daha etkili oluyor.
Ek olarak botun 3.0.5 sürümü çıktı erken eve dönme hataları falan düzeltildi
Buradan indirebilirsiniz.

Tepkiler: HoneyBadgeR2
savaş esnasında asker basma hızını nasıl arttırabiliriz

Bu brokenbot daha iyiymiş v7.1 den klan dan asker bağışı da yapıyor

Teknojix

Üye
savaş esnasında asker basma hızını nasıl arttırabiliriz

Strategies kısmında aşşağıda unit delay ve wave delay var onları 1 yaparsan daha hızlı bırakır

Bu brokenbot daha iyiymiş v7.1 den klan dan asker bağışı da yapıyor

Evet daha iyi diğeri tam stabil değil. Asker bağışı yapmıyor yapsa bile her isteğe okçu atmak zorunda. Bunda ne yazarsan o yazıyı görünce atıyor.
Brokenbot laptopu kapatiyor bilgisi olan

Generalde controls kısmında alltaki tikin işaretli olmadığından emin ol.

Tepkiler: baskahmet