Broadcom videocore IV performans?

Sponsorlu Bağlantılar

007wolverine

007wolverine

Üye
performans hakkında bir bilgim yok ama uyumluluk sorunu çıkartabilir.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Alakası yok bence kotu size katılmıyorum bence adreno 200 daha iyi emin olun :)
Adreno 200??? Bu yazdığınız resmen GPU dan anlamıyorsunuz demekti!!! Adreno 200 GPU değil, çöptür. Subway Surfer oynarken bile kasıyor!!!
BroadCom VideoCore IV MC4 ten daha düşük güçteki tüm oyunları çalıştırıyor. Ama Adreno205 te Subway Surfers ın kastığı malum.

abandonware

abandonware

Üye
Adreno 200??? Bu yazdığınız resmen GPU dan anlamıyorsunuz demekti!!! Adreno 200 GPU değil, çöptür. Subway Surfer oynarken bile kasıyor!!!
BroadCom VideoCore IV MC4 ten daha düşük güçteki tüm oyunları çalıştırıyor. Ama Adreno205 te Subway Surfers ın kastığı malum.
peki max payne gibi yükkü oyunları oynayabiliyromusun o cihazda :hmmm

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
lazye

lazye

Üye
Tabikide ayni fikirdeyim :)

lazye

lazye

Üye
Adreno 205 te kasiyo mu bana eski püskü telefonları anlatma chainfire ile 2 3 oyun aciyosun birşey bildiğin yok nova 3 acsana bi görelim o GPU ile adreno 205 yağ gibi HTC öne v ornek :)

lazye

lazye

Üye
Asla bi adreno 205 ile yarisamaz o GPU

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Daha cocuksun belli. Chainfire Android 2,3,6 ile çalışır. BEN 4.2.2 kullanıyorum (ORJINAL). Liseli. SoC un ne olduğunu bilmiyorsundur da sen.
Adreno 205 te kasiyo mu bana eski püskü telefonları anlatma chainfire ile 2 3 oyun aciyosun birşey bildiğin yok nova 3 acsana bi görelim o GPU ile adreno 205 yağ gibi HTC öne v ornek :)
Verdiğin örneğe cevabım :zuhaha:Benim telim NOVA 3 ü havada kaldırıyor. Bu da bilgisizliğinin kanıtıdır!!!Bir şey bildiğini zannediyorsun
:ah:

lazye

lazye

Üye
Ya tabi tabi nova 3 yağ gibi son grafik ayarlarında chainfiresiz çekip atsana görelim o kadar biliyorsun madem :)

lazye

lazye

Üye
Sen hangi sürümü kullandığını nerden bile bilirim

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Sen hangi sürümü kullandığını nerden bile bilirim
Chainfire kullandın dedin. Her Şey gpu değil. SoC var, CPU var, RAM var...Video mu istiyorsun 2 gün sonra çekip atarım. Nova 3 benim için hiç bir şey!!!Htc one v ile kıyaslaman rezillikti..

lazye

lazye

Üye
Sende ne telefon var o GPU ile allah aşkına şöyle sene

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Sende ne telefon var o GPU ile allah aşkına şöyle sene
1.2 dual core cpu (overclocklu)
ram 1gb+swap 2gb
Broadcom videocore 4 (maximum güçte)Bir çok güçlü oyunu çalıştırıyor :)Belki gpu kötü ama ısınmadan oyun oynaya biliyorum

lazye

lazye

Üye
Orta seviyeymis zannedersem 1 ghz orijinalde ama ben yinede adreno 205 daha iyi kannatindayim HTC one v örneğini GPU dan verdim

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Orta seviyeymis zannedersem 1 ghz orijinalde ama ben yinede adreno 205 daha iyi kannatindayim HTC one v örneğini GPU dan verdim
Neyse. Tartıştık yeterince. Sence kötü bence iyi. Her kesin kendi fikri var. Ama yine de Nova 3 ü göstereceğim :D.

lazye

lazye

Üye
Tmm sıkıntı yok ama ben hala inanmıyorum ne yalan soyliyim :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601
DCTR who

DCTR who

Üye
Normal bir GPU Gangstar Rio ve Vegas oynatan bir GPU kötü olamaz :no:
Bahsettiğiniz telefon fosil olmuş :D
BroadCom VideoCore IV den bahsediyorsun değil mi???

Hiç alakası yok telefon 1.2ghz çift çekirdek cortex a9 broadcomun GPUsu ne derseniz deyin uyumsuz ve dolayısıyla berbat

Üst Alt