Broadcom videocore IV performans?

• 24 Ağustos 2014
  • 1519 Okunma
  • 39 Cevap

1. Arkadaşım grand neo alacakmış bi inceliyim dedim tamam dedi, 4çekirdek 1.2 ghz 1gb ram 5mp kamera buraya kadar sorun yoktu fakar gpusu videocore IV bu gpunun oyun performansı nasıldır ilk defa duydum temple run 2 subway surfers oynanır mı?Fotoğrafda hüsrana uğramaması lazım moto g demedim general mobile de istemedi sevmiyor

Yazan: MaxipmaN
  2. annemde var telefon :ehe Oyun performansı yeterli diyebilirim. linki de izlersen asphalt 8 vb. oynanıyor rahatlıkla.

MaxipmaN bunu beğendi.
  3. bu sitede android cihazlara belirli alanlarda puanlamalar yapılmış. video alanındaki puanlamalara bak derim

PassMark Android Benchmark Charts
    ---
    edit: değerler bana çokta gerçekçi gelmedi açıkçası

4. vay be ne bekledim ne buldum akıyo resmen grafikler orta ayar en az,üstündeki sürüm 4.2.2 mi? hafıza kartına taşıma yok değil mi verilerin bir kısmı taşınsa yine de çok fark ettiririr 8gb olduğundan
    ---
    çok varmış hocam neo göremedim ama videodan çıkardığım sonuç moto g falan saymazsak f/p telefonu bence

5. Dostum videoyu izlersen sondaki oyunu açmadı mesela. Cihaz hakkındaki sorularını da annemden telefonu alıp geleyim yanıtlarım hemen :D

MaxipmaN bunu beğendi.
  6. oyunlarla uyumlulukta sorun çıkarabilir hocam

MaxipmaN bunu beğendi.
  7. tennis önemli değil de temple run 2 subway olsa güzel olur biraz daha bakıcam

8. Maalesef çok kötü bi gpu hocam bende broadcom mağduruyum ne subwayı ne temple run'u nede asphalt serisinden bi oyunu rahat oynayamiyorum bence hiç işkenceye girme git adreno al

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Galaxy Ace S5830-i de var sen düşün :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. S5830 i GPU su aynen berbat ötesi :)

iPhone ile gönderdi
  11. Sarhoşmusun sen??? Gangstar Rio oynuyorum!
    ---
    Benim Samsung Galaxy S Duos 2 im Gangstar Rio oynatıyor ve BroadCom VideoCore IV

12. Ya aslında chainfire olarak ise yarayabilir :)

iPhone ile gönderdi
  13. Yani Sorun Telefonda...

14. Aynen ama ne olursa olsun iyi bir GPU değil :)

iPhone ile gönderdi
  15. Kötü hiç değil

16. Bence kötü :)

iPhone ile gönderdi
  17. Performs olarak bir bilgim yok fakat uyumluluk açısından başınız çok ağrır gibime geliyor..

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Normal bir GPU Gangstar Rio ve Vegas oynatan bir GPU kötü olamaz :no:
    Bahsettiğiniz telefon fosil olmuş :D
    BroadCom VideoCore IV den bahsediyorsun değil mi???

19. Alakası yok bence kotu size katılmıyorum bence adreno 200 daha iyi emin olun :)

iPhone ile gönderdi
  20. performans konusunda bir bilgim yok fakat adreno 205, broadcom'a tercih edilebilir derim :hmmm

Yüklüyor...
17/10/2018 - 21:23