Bozulan USB Belleklere Format atmayın! +++ HP USB Disk Storage Format Tool V2.2.3

Sponsorlu Bağlantılar

hdr...

hdr...

Üye
    Konu Sahibi
peki laptoplarda napıcaz her yerde usb var bnde 8 tane :D 2 arkada 3 sağda 3 solda :D

Laptopta Sorun Olmaz Sanırım. Belleği Taktığında Fazla Oynatma Belleği Çünkü Gidip Gelince Hem Bellek Hemde USB Soketi Bozulur.Aygıtı Güzelce Tak İşini Bitirince Donanımı Güvenle Kaldır Ve USB Soketinden Çıkar.Eğer Belleklerinizde Resim vs Saklıyorsanız Çok Dikkatli Olmalısınız Bence..

rigelfb

Üye
Beş para etmez birsey işte..

ozuguler

Üye
gardaş dosya kaldırılmış ilgilensen diyorum

--------------- Ekleme ---------------

emeğine sağlık

sezgin91

Üye
8 gb lık belleğe bu programla ntfs yaparken hata verdi bellek 0 olarak göründü yeniden başlattım pc yi şimdi hiç görünmüyor nasıl düzeltecem yaww..yardım edin acill..:ağlarım:

merkann

Üye
link gitmiş

hdr...

hdr...

Üye
    Konu Sahibi
gardaş dosya kaldırılmış ilgilensen diyorum

--------------- Ekleme ---------------

emeğine sağlık

Dosya Linki Yenilenmiştir...

8 gb lık belleğe bu programla ntfs yaparken hata verdi bellek 0 olarak göründü yeniden başlattım pc yi şimdi hiç görünmüyor nasıl düzeltecem yaww..yardım edin acill..:ağlarım:

ben hiç oyle bir sorunla karşılaşmadım.belleği pc takılı iken pcye tak ve pc yi aç.daha sonra verdiğim programla biçimlendir.usb girişinin ve belleğinin bozuk olup olmadığını kontrol et.normal şartlarda oyle bir hata ile karşılaşmaman gerekirdi.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sagol

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
GEÇENLERDE YAĞMUR YAĞDI YAKIN BİR YERE YILDIRIM ATTI 10 KERE FALAN ANTALYADA sonra şalter attı elektikler gitti benim 8gb usb ön tarafta kasada takılıydı elektrikler gelince taktım usbyi kasa tanımadı ÖNDEN ARKADAN algılamadı bile usbyi net cafeye gittim usbyi görmüyor formatlayın diyordu silinen dosyaları bu pro ile geri getirebilkirmiyim ne tavsiye edersiniz bir tanede mp3 player var ondada görüyor ama klasörlerde saçma sapan anlamsız dosyalar vardı nası aşacağım bu sorunları usb ölmemiştir değilmi

Kral 63

Kral 63

Üye
Çok teşekkür ederim flash belleğim bozulursa denerim

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
link kırılmış bir el atsan iyi olur ENUSBFW-2.2.3.rar | 0 MB
bu hatayı verdi

-efşan

-efşan

Üye
teşekkürler

xarismas

Üye
Bozulan flash bellk ve disklerinizin içinde kalan önemli verilerinizin kurtarılması için irtibat kurunuz.
[email protected]

crazy_man_55

crazy_man_55

Üye
Öncelikle program için teşekkürler fakat bu arkadaki USB girişini kullanma olayı bazı arkadaşlar için çok zorlu gözükebilir.Onu aşmaları için benim de bir önerim olacak.İsterseniz USB girişi olan bir klavye veya uzun kablolu bir USB Port Çoğaltıcı edinirseniz bu zorluktan kurtulabilirsiniz.Çok önemli gözükmeyebilir ama eminim birçok arkadaş kasanın arkasındaki USB girişlerini kısa süreli taktığı parçalar için kullanamıyordur.Ya da takana kadar ter içinde kalıyordur :) . Bu da bir öneri olabilir ;)

mert_013

Üye
slm arkadaşlar benimde biçinleme sorunu var biçinlemek için bir kaç program ve virüs temizlici denedim bir türlü yapamadım yardım edermisiniz . iyi çalışmalar

sekinardi

sekinardi

Üye
çok saol ilk defa duydum..Bundan sonra ön usb girişi bitmiştir benim için :)

kafkarsli

Üye
link kırık

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu sahibi benimle pm'den iletişime geçip Linki yenileyene kadar kilitlidir. :locked:

Üst Alt