Boyumun uzaması için ne yapabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

aspıre

Üye
    Konu Sahibi

30 a yakın tanıdığım bodyci abi ve arkadaşım var kesinlikle boyları kısa. Normalden çok çok kısa bile olanlar var. Body yapmak ağırlık kaldırmak boyu kısaltıyor her türlü şekilde %100 eminim.

Edit: düzeltiyorum ağırlık kaldırmak....
Arkadşaım body yapıyorum ama ağırlık kaldırma dışındakileri yapıyorum , ağırlık kaldırmıyorum halter yapmıyorum

TheCower

TheCower

Üye
Bu ne len herks içiyo

• Beğen
Tepkiler: fLuke!

cukuleaks

Üye
Arkadşaım body yapıyorum ama ağırlık kaldırma dışındakileri yapıyorum , ağırlık kaldırmıyorum halter yapmıyorum
Genede boy olarak sıkıntı yaşarsın. Neden dersen body yapacağına göre basket oynayamıyacaksın. :) Bence baskete ısın harbiden hoplayıp zıplayınca boy uzuyor yaw cidden diyorum...

- - - Eklendi - - -

Bu ne len herks içiyo
Sütsüz hayatmı olur :)

- - - Eklendi - - -

boy gittikçe uzuyor zaten ama kilo vermem lazım :( 1 ay önce 108 kiloydum çalışınca verdim 10 kilo
Sende napmışsın be ohara :) Allah sağlık afiyet versin .. Biraz çık tempolu koşu felan yap .... Yağlı yiyeceklerden uzak dur. Ben devamlı et ve sebze yiyorum ve bayılıyorum et ve sebzeye. Heleki ıspanak offf yemede yanında yat. Çoğu kişi nefret ediyor sebze yemeklerinden neden anlamadım :(

aspıre

Üye
    Konu Sahibi

Genede boy olarak sıkıntı yaşarsın. Neden dersen body yapacağına göre basket oynayamıyacaksın. :) Bence baskete ısın harbiden hoplayıp zıplayınca boy uzuyor yaw cidden diyorum...

Okulda en iyi basket oynayanlardanım 1 yıldır oynuyorum :D halende devam

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aynen :) süt iç basket oyna ve mesela okulda da ice tea içmek yerine ayran iç faydasını göreceksin :)

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
TheCower

TheCower

Üye
Içmeyin be uzun olmamak iyidir bakın hem uzun olucan da ne olucak başın göğe mi erecek :D sahiden uzatıyosa içelim bu gece :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Içmeyin be uzun olmamak iyidir bakın hem uzun olucan da ne olucak başın göğe mi erecek :D sahiden uzatıyosa içelim bu gece :ehe

değil mi bakın haltercilere hepsi kaslı kaslı ve boyları kısa :hmmm

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
nokia_belle

nokia_belle

Üye
zıpla

cukuleaks

Üye
aynen :) süt iç basket oyna ve mesela okulda da ice tea içmek yerine ayran iç faydasını göreceksin :)
Aynen ben hep ayran içiyorum. Kola felan hiç yok bende . Heleki o meyvesuları ıyyyy şurup gibi. Annemin evde yaptığı doğal kompostolardan (meyvesuları) sonra dışardakiler beş para etmiyor bana. Asla içmem....

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Aynen ben hep ayran içiyorum. Kola felan hiç yok bende . Heleki o meyvesuları ıyyyy şurup gibi. Annemin evde yaptığı doğal kompostolardan (meyvesuları) sonra dışardakiler beş para etmiyor bana. Asla içmem....

aynen bende içmem hiç benim de babaanem yapıyo süper 0 şeker tamamen doğal :)

Mert045

Mert045

Üye
Body boyu kısaltır arkadaşımdan biliyorum.

lolaman

lolaman

Üye
Balık yağı hap olsun ama minik haplardan süt iç basket kursuna git 15 günde uzarsın.

TheCower

TheCower

Üye
Ben kompostoyu çok sevmek :D