Boyum uzar mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
bende 16 yaşındayım 182 Boyum var
bu iş biraz genetiğe bakıyor
ama basketbol oynadım bir süre onun sayesinde uzadım.
birde bisiklete biniyorum uzun seleli

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
şimdi 1 sene basket 1 sene fitness 5 6 ay yüzme uzamama yardımcı olur mu?Veya bir sene basket 1 sene fitness.

LimePie

LimePie

Üye
inek sütü içmen lazım ama paketlenmiş sütler değil tabi imkanın varsa

hasaneness

hasaneness

Üye
Basket 1-2 ay oynadim simdi hafyada 1 gun oynuyorum ailem cok kisa ama ben istisnayim sutler saolsun :D

• Beğen
Tepkiler: 134ugurcan
134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Basket 1-2 ay oynadim simdi hafyada 1 gun oynuyorum ailem cok kisa ama ben istisnayim sutler saolsun :D
Maşallah :D ben şuan babamla aynı boydayım ama biraz daha uzamak istiyorum kilo olduğu için diye düşünüyorum ama spor yapinca üstesinden gelirim İnşallah :D
fitness yapma derim
Fitnesstan anladığın ağırlık galiba en fazla vücut ağırlığı ile çalışıcam ama 1.plan zayıflama 2.plan kas

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
.caner.

.caner.

Üye
Maşallah :D ben şuan babamla aynı boydayım ama biraz daha uzamak istiyorum kilo olduğu için diye düşünüyorum ama spor yapinca üstesinden gelirim İnşallah :D
Fitnesstan anladığın ağırlık galiba en fazla vücut ağırlığı ile çalışıcam ama 1.plan zayıflama 2.plan kas

Fitness yardimci olur, ben barfiks den tut mekiğe, her türlü dumble kaldırma falan yapabilirken şinav cekemiyorum :züü: Utancimdan Fitness a da gidemiyorum

Türe

Türe

Üye
Ayaklar boyu dengelemek için uzar. Uzamıyorsa sanmıyorum ki Boyun uzasın.

134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
Fitness yardimci olur, ben barfiks den tut mekiğe, her türlü dumble kaldırma falan yapabilirken şinav cekemiyorum :züü: Utancimdan Fitness a da gidemiyorum
Bende 5 tane şınav zor çekiyordum evde başladım egzersizlere şimdi 20 25e yakın çekiyorum ama evde kilo verilmiyor :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
134ugurcan

134ugurcan

Üye
    Konu Sahibi
vay anasını 1.90 Maşallah :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt