böyle bir yerde yaşamak istermiydiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
öööfff yeter hem uyarılıp hem devam ediyosun bırak konu özgür kalsın hem konuya hem cevaplara kimse yorum yapmak zorunda DEĞİL!

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by climax@Oct 15 2005, 02:41 PM
peki..memnun olmayanlar için daha mülayim cevap verelim:

''ohh! ne kadar hoş bir resim! çok ilginç daha önce bir benzerini dahi görmedim inanın..insanı alıp başka diyarlara götürüyo..tabi yaşamak isterim böyle bir yerde..hem de ömrümün sonuna kadar'' :rolleyes: falan filan.......

sebo sen şimdi oraya giderken yanıma alacağım 3 şeyi falan da sorarsın :P :P

...abicim ne iştir bu yaaaaa :vur: :vur: :vur:
[post=191728]Quoted post[/post]​

yok o kadarını anca sesin gibi insanlar yazabilir ben o kadar düşmem sende anca başkalarının konularına kötü yorumlar yapmak la meşgul oluosun herhalde bırakta bazı arkadaşlarımız konu ile ilgili yorum yapıolar bari onlara saygın olsun :angry:

AntiTuk

Üye
Originally posted by climax+Oct 15 2005, 11:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(climax &#064; Oct 15 2005, 11:00 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-sebofb090@Oct 14 2005, 06:21 PM
tamam slayer yazmam bi daha ya ben mirc olarak ta kullandığım falan yok yorumsuz mu kalayım yazılanlara bu konuyu ben açmadım mı yorumu mu da yaparım arkadaşım
[post=191014]Quoted post[/post]​
iyi de kardeşim açtığın konu konu mu? dandik bi manzara resmi yapıştırmışsın oraya geyik yapıp duruyosun.her arkadaşım milyon kez o tür resimleri görmüştür.bu siteyi bu kadar hafife almayın ve ucuzlaştırmayın..sen de yaptığın hatanın farkındasın ama gençlik heyacanınla &#39;&#39;yorum da yaparım konu da açarım&#39;&#39; tarzında konuşuyorsun..yapma böyle şeyler.çünkü sonraki uyarılar bu kadar yumuşak olmayabilir. saygılar.......
[post=191658]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

climax kimsin nesin bilmem ama çok fazla ve gereksiz konuştuğun bi gerçek aklını başına al&#33;&#33;&#33; :off: :off:
konuyu beğenmezsen yazmazsın olur biter :off:
climax senin yatacak yerin yok &#33;&#33;&#33; :off: :off:

muraoyak

Üye
çıkan kavgalar görünce sizin için üzüldüm böle kavgamı olur ya çıkan kavgalara bak ne alıp veremediğiniz var birbirinizden :(

climax

Üye
climax kimsin nesin bilmem ama çok fazla ve gereksiz konuştuğun bi gerçek aklını başına al&#33;&#33;&#33;
konuyu beğenmezsen yazmazsın olur biter
climax senin yatacak yerin yok &#33;&#33;&#33;

bu nasıl şeydir anlamadım..derebeylik mi burası..bi tek anama küfretmediğin kalmış hüseyinciğim.pm den attığın tehdit dolu mesajdan söz etmiyorum bile.ne halin varsa gör.

AntiTuk

Üye
Originally posted by climax@Oct 15 2005, 04:41 PM
climax kimsin nesin bilmem ama çok fazla ve gereksiz konuştuğun bi gerçek aklını başına al&#33;&#33;&#33; 
konuyu beğenmezsen yazmazsın olur biter
climax senin yatacak yerin yok &#33;&#33;&#33; 

bu nasıl şeydir anlamadım..derebeylik mi burası..bi tek anama küfretmediğin kalmış hüseyinciğim.pm den attığın tehdit dolu mesajdan söz etmiyorum bile.ne halin varsa gör.
[post=191798]Quoted post[/post]​

kardeş herkese hakettiği biçimde davranıorm sen böle devam edersen bunlar devam eder&#33;&#33;&#33;

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by climax+Oct 15 2005, 11:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(climax &#064; Oct 15 2005, 11:00 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by sebofb090@Oct 14 2005, 06:21 PM
tamam slayer yazmam bi daha ya ben mirc olarak ta kullandığım falan yok yorumsuz mu kalayım yazılanlara bu konuyu ben açmadım mı yorumu mu da yaparım arkadaşım
iyi de kardeşim açtığın konu konu mu? dandik bi manzara resmi yapıştırmışsın oraya geyik yapıp duruyosun.her arkadaşım milyon kez o tür resimleri görmüştür.bu siteyi bu kadar hafife almayın ve ucuzlaştırmayın..sen de yaptığın hatanın farkındasın ama gençlik heyacanınla &#39;&#39;yorum da yaparım konu da açarım&#39;&#39; tarzında konuşuyorsun..yapma böyle şeyler.çünkü sonraki uyarılar bu kadar yumuşak olmayabilir. saygılar.......
[/b]

<!--QuoteBegin-climax
@Oct 15 2005, 02:41 PM

&#39;&#39;ohh&#33; ne kadar hoş bir resim&#33; çok ilginç daha önce bir benzerini dahi görmedim inanın..insanı alıp başka diyarlara götürüyo..tabi yaşamak isterim böyle bir yerde..hem de ömrümün sonuna kadar&#39;&#39; :rolleyes: falan filan.......

sebo sen şimdi oraya giderken yanıma alacağım 3 şeyi falan da sorarsın :P :P

...abicim ne iştir bu yaaaaa :vur: :vur: :vur:
[/quote]

senin benim konum hakkın da söylemediğin şey kalmadı ne konuşuon daha ya girme bi daha ya benim konuma kardeşim

iOS Developer

iOS Developer

Üye
trafik çok fazla yaşanmaz burda... :))

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by sebofb090+Oct 15 2005, 07:06 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(sebofb090 &#064; Oct 15 2005, 07:06 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by climax@Oct 15 2005, 11:00 AM

<!--QuoteBegin-climax

&#39;&#39;ohh&#33; ne kadar hoş bir resim&#33; çok ilginç daha önce bir benzerini dahi görmedim inanın..insanı alıp başka diyarlara götürüyo..tabi yaşamak isterim böyle bir yerde..hem de ömrümün sonuna kadar&#39;&#39; :rolleyes: falan filan.......

sebo sen şimdi oraya giderken yanıma alacağım 3 şeyi falan da sorarsın  :P  :P

...abicim ne iştir bu yaaaaa :vur:vur:vur:

senin benim konum hakkın da söylemediğin şey kalmadı ne konuşuon daha ya girme bi daha ya benim konuma kardeşim
[post=191876]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Al konunu başına çal konum konum konum diye başımızın etini yedin öf&#39; sitenin tartışma alanı olabilmesi için ayıklama yapmak gerek diyorum her önüne gelen böyle münasebetsizlik yaparsa benim açtığım 95 konu var hiç birinde benim konum konum diyip durmadım aklınızı başınıza alın

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
anaa waziyete bak manzaranin esamesi okunmaz oldu :P

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by salihyet+Oct 15 2005, 08:30 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(salihyet &#064; Oct 15 2005, 08:30 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by sebofb090@Oct 15 2005, 07:06 PM
Originally posted by climax@Oct 15 2005, 11:00 AM

<!--QuoteBegin-climax

sebo sen şimdi oraya giderken yanıma alacağım 3 şeyi falan da sorarsın  :P  :P

...abicim ne iştir bu yaaaaa :vur:vur:vur:

[post=191876]Quoted post[/post]​

Al konunu başına çal konum konum konum diye başımızın etini yedin öf&#39; sitenin tartışma alanı olabilmesi için ayıklama yapmak gerek diyorum her önüne gelen böyle münasebetsizlik yaparsa benim açtığım 95 konu var hiç birinde benim konum konum diyip durmadım aklınızı başınıza alın
[post=191941]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ya kardeşim konum konum muhabbeti yapmıom adamların dediyine yazdığı msjlara baksana :nono:

AntiTuk

Üye
harbiden yaa konu nerelere geldi baksanıza yapmayın arkadaşlar
bunları yapanlar zevk mi alıolar acaba?
lütfen emeğe saygı&#33;&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
biraz gaza geldim ama bu kadarıda fazla sende haklısın hüseyin ama ortada emek yokki adam bi manzara koyup burda yaşamak istermisiniz diye sormuş

böyle bi yerde yaşamak istemezdim ya siz?

bendende bi tane o zaman :P

bu mesajı yazmam 1,5 dakkamı falan aldı

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by salihyet@Oct 15 2005, 08:42 PM
biraz gaza geldim ama bu kadarıda fazla sende haklısın hüseyin ama ortada emek yokki adam bi manzara koyup burda yaşamak istermisiniz diye sormuş

böyle bi yerde yaşamak istemezdim ya siz?

bendende bi tane o zaman :P

bu mesajı yazmam 1,5 dakkamı falan aldı
[post=191956]Quoted post[/post]​

sen beyenmeyebilirsin kardeşim bu konuyu açıpta yazan var mı var demek ki ii bi konu sen veya başkası böyle bir konu açsa ben konu ile ilgili yorumumu yapar çıkarım ama sizin bu yaptığınız terbiyesizlik seninki hele ... ya bırakın hadi ya sizin gibiler bole yaptıkça bu iş olmaz emekten bahsedene bak ya

AntiTuk

Üye
ama bu tip konular hep oluyor o zaman kimse burda bişe yazmasın
burda emek yok diosun ona bakarsan bi maçtan sonra açtığımız konularda copy/pasteden ibaret bence emek emektir aksi takdirde bu sitede hemen hemen heç bişey için emek harcanmıor
bilmem yanlış mı düşünüom

Salihyet

Salihyet

Üye
şükür et konuyu okuyan bilimum saygı duyduğum kişiler var,

AntiTuk

Üye
saol salihyet burda bitsin
lütfen konuya normal bi şekilde devam edelim yeni mesajlarda lütfen
başlıktaki soru ile ilgili şeyler yazılsın
thanx

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
konu kaldığı yerden devam edio arkadaşlar

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar daha önceden açılmış konuları gündeme getirmeyelim lütfen.Ayrıca,açılan konuların açıldığı ikazını alıyor ve linklerini de arkadaşlar veriyorlarsa bunu üstelemeninde bi anlamı yok.Konuşmalarımıza da özen gösterelim birbirimizi kırıcı ve tahrik edici konulardan uzak duralım.PM lerden atılan mesajlar ise sizleri bağlayıcı olur.Bilginize...

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by climax@Oct 13 2005, 06:03 PM

[post=190208]Quoted post[/post]​

buda senin emeğin kardeşim tamam mı ben nasıl gelipte senin konuna güzel yorumlar yapıosan sende bizar başkalarına saygı göster tamam mı kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt