böyle bir yerde yaşamak istermiydiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_GiTaRisT_

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 14 2005, 07:33 PM
arkadaslar yeni kullanıcılara biras daha sakın yaklasın...chat mi yapıos burda irc,ye cevirmeyin falan :no: insanlarda site hakkında kotu izlenimler birakır hepsi o ;;)
[post=191097]Quoted post[/post]​
sözümdeki hatayı anladım zaten özrümüde diledim sayıyorum ;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
eiwalla ;;)

undead1

Üye
ne kadar güsel olursa olsun yanında dünya güseli de olsa nafile bi süre sonra bıkar be insan hem dünya güselide bi süre sonra sana güsel gelmez sıkılırsın be ya bence tatil için mükemmel am sadece tatil uzun yada kısa sana kalmış oda :)

slayer

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 14 2005, 07:33 PM
arkadaslar yeni kullanıcılara biras daha sakın yaklasın...chat mi yapıos burda irc,ye cevirmeyin falan :no: insanlarda site hakkında kotu izlenimler birakır hepsi o ;;)
[post=191097]Quoted post[/post]​
kayıt tarihine bak.. ;)
+
madem yeni kullanıcıdır o zaman kuralları okur
http://www.maxicep.com/forums/index.php?act=boardrules

---------

@sebofb090
konuyu senin açman gereksiz mesaj yollama özgürlüğünü sana vermez :eksi:
ben rahatsızlımı belirttim bundan sonrasına karışmam :angry:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
slayer kardesim ard arda post atmasından yana degilim bende zaten ;)
ayrıca senden benden eski kullanıcılar var 50 postu olmayan sence onlarmi bilir bu işi bizmi ?
tabiki forum kurallarını okuması gerekir ama chat odasımı burası ırc,ye cevirdiniz falan olmamıs bence daha az agresif bi sekıldede anlatılabılır dimi ;;)

slayer

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Oct 14 2005, 08:24 PM
slayer kardesim ard arda post atmasından yana degilim bende zaten ;)
ayrıca senden benden eski kullanıcılar var 50 postu olmayan sence onlarmi bilir bu işi bizmi ?
tabiki forum kurallarını okuması gerekir ama chat odasımı burası ırc,ye cevirdiniz falan olmamıs bence daha az agresif bi sekıldede anlatılabılır dimi ;;)
[post=191186]Quoted post[/post]​
ok. agresifliğim için özür ;;)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
cok saol ;;)

adaya gelince ben cok fazla sewmıorum böle dogadır cayır cımendır olayları bi hafta kalsam acaip bayar beni elektrik yok internet yokk araba yokk yol yokk bak söylerken bile baydı :P :lol2:

Aeon

Üye
Hocam konu nereye geldi ya kapatıp konunun özüne dönelim.Adada gez dolaş eninde sonunda sıkılırsın yanında kim olursa olsun bence :D

SANCAR

SANCAR

Üye
seveceğim biri olursa tüm ömrümü burda geçiririm :)

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeşim sinin ne rahatsızlığına gidio ben buraya kayır zamanım önemli deil ben daha burada yeni yazmaya başlamışım senin bana ettiğin lafa bak ben senin konuna gelipte fazla msj yazma gibi bi munasebetsizce bir yaklasımda bulundum mu tamam özür bilerim fazla yazıosan ama bunu sorgulamak sana düşmez ben burada kendi yorumlarımı söyleyebilmek için açtım böyle bi konu bunları yazamadıktan sonra ben bırakıp gideyim bu siteyi

Originally posted by Azrailsencer@Oct 14 2005, 08:34 PM
seveceğim biri olursa tüm ömrümü burda geçiririm :)
[post=191198]Quoted post[/post]​

kardeşim saolasın benimle aynı fikirde olmana sevindim.

gitarist özrünü kabul ediyorum kardeşim ben bu siteye iki günden beri yazıorum ne anlarım kuraldan ondan bundan tamam fazla yazmış olabilirimde sadece uyarıyı anlayabilirim slayerede acayip darıldım

AntiTuk

Üye
arkadaşlr sebo benm kuzendir bence onada hak vermek lazım...
bi arakadş kayıt tarihine bak falan demiş ama kaydolduğu tarihten daha bikaç güne kadar heç bi mesajı yok bu adamn warsa göster bende bileim onada ben anlattım şöle site böle site faln dedim ikna ettim kuzenimi...
zaten özür dilemişsinz saolun ama bence baştan daha sakin yaklaşmanz gerekirdi..
neyse kuzen hoşgeldin aramıza bundan böle bu tip seyler olmaması dileğiyle

saygılar...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla elektrik varsa bir gerekli ihtiyaçlarımıda karşılayabiliyorsam (elektronik) ömrümü rahatlıkla orada geçirebilirim herhalde abi denizin temizliğine bakın yaw harika bir yerdir orası ama tabi fazla yalnız da olmayacan yanına kafa dengi bir kaç kişi aldın mı tamamdır güneş kum hani kız nerede kız göremiyom :DD daha ne isterim ki :DD :smartass:

kingenes

kingenes

Üye
Bence hayat insanlarla anlamlıdır...insanlar olmasa...tek başımıza bi hayat düşünemiyorum :wacko:

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
ne bilim böyle yerler benim hep hoşu gitmiştir bana katılan arkadşlarımada çok tşkür ederim

climax

Üye
Originally posted by sebofb090@Oct 14 2005, 06:21 PM
tamam slayer yazmam bi daha ya ben mirc olarak ta kullandığım falan yok yorumsuz mu kalayım yazılanlara bu konuyu ben açmadım mı yorumu mu da yaparım arkadaşım
[post=191014]Quoted post[/post]​
iyi de kardeşim açtığın konu konu mu? dandik bi manzara resmi yapıştırmışsın oraya geyik yapıp duruyosun.her arkadaşım milyon kez o tür resimleri görmüştür.bu siteyi bu kadar hafife almayın ve ucuzlaştırmayın..sen de yaptığın hatanın farkındasın ama gençlik heyacanınla ''yorum da yaparım konu da açarım'' tarzında konuşuyorsun..yapma böyle şeyler.çünkü sonraki uyarılar bu kadar yumuşak olmayabilir. saygılar.......

sersanem

Üye
valla bir kadın birde internet olsun yeter ömür boyu burdayım

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by climax+Oct 15 2005, 11:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(climax &#064; Oct 15 2005, 11:00 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-sebofb090@Oct 14 2005, 06:21 PM
tamam slayer yazmam bi daha ya ben mirc olarak ta kullandığım falan yok yorumsuz mu kalayım yazılanlara bu konuyu ben açmadım mı yorumu mu da yaparım arkadaşım
[post=191014]Quoted post[/post]​
iyi de kardeşim açtığın konu konu mu? dandik bi manzara resmi yapıştırmışsın oraya geyik yapıp duruyosun.her arkadaşım milyon kez o tür resimleri görmüştür.bu siteyi bu kadar hafife almayın ve ucuzlaştırmayın..sen de yaptığın hatanın farkındasın ama gençlik heyacanınla &#39;&#39;yorum da yaparım konu da açarım&#39;&#39; tarzında konuşuyorsun..yapma böyle şeyler.çünkü sonraki uyarılar bu kadar yumuşak olmayabilir. saygılar.......
[post=191658]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

ya arkadaşım acacağım konuyu sana mı sorcam benim böyle resimler hoşuma gidio açtım böyle bir şey bir çok arkadaşımın da hoşuna gittiğinden eminim biri fazla yazıorsun dedi tamam dedim yazmam şimdide senin yazdığın msja bak ya bu ne biçim site bırakın kardeşim ya herhes istediği gibi bir konu açsın ii bir konu olmasa kimse yazmazdı tamam mı arkadaşım şimdi rahat bırakın da diğer arkadaşlar konuyla ilgili rahat rahat yazsın ;;)

slayer

Üye
Originally posted by hüseyin@Oct 14 2005, 10:09 PM
arkadaşlr sebo benm kuzendir bence onada hak vermek lazım...
1_)bi arakadş kayıt tarihine bak falan demiş ama kaydolduğu tarihten daha bikaç güne kadar heç bi mesajı yok bu adamn warsa göster bende bileim onada ben anlattım şöle site böle site faln dedim ikna ettim kuzenimi...
2_)
zaten özür dilemişsinz saolun ama bence baştan daha sakin yaklaşmanz gerekirdi..
neyse kuzen hoşgeldin aramıza bundan böle bu tip seyler olmaması dileğiyle

saygılar...
[post=191275]Quoted post[/post]​
1_) evet dedim sonra da ne demişim bak bakalım yeniyse de kuralları okusunda demişim

2_)
delmira&#39;dan ve agresifliğim yüzünden rahatsız olanlardan özür diledim.... ASLA kişisel olarak O arkadaştan deil_&#33;&#33;&#33;&#33;

climax

Üye
peki..memnun olmayanlar için daha mülayim cevap verelim:

&#39;&#39;ohh&#33; ne kadar hoş bir resim&#33; çok ilginç daha önce bir benzerini dahi görmedim inanın..insanı alıp başka diyarlara götürüyo..tabi yaşamak isterim böyle bir yerde..hem de ömrümün sonuna kadar&#39;&#39; :rolleyes: falan filan.......

sebo sen şimdi oraya giderken yanıma alacağım 3 şeyi falan da sorarsın :P :P

...abicim ne iştir bu yaaaaa :vur: :vur: :vur:

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
ben oraya gitmek için neler verirdim bea bi kaç arkadas giderdik tabi onların içinde kızlarda var ve hayatımızı yasardık ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt