Tavsiye böyle bir laptop arıyorum. bakarmısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
böyle bir laptop arıyorum. bakarmısınız?
selamlar metin2 dışında oyun oynamam arka arkaya 4-5 tane metin2 açarım. birazda uygulama yüklerim. yani bu durumlarda hantallaşmayan bir laptop lazım bana pc 7/24 açık olabilir.

Bütçem:1000 -1500 TL üniversite öğrencisiyim.

yusuf1998x

Üye
fazla bi sisteme gerek yok i5 işlemci ve 7670 ekran kartlı bir laptop sana yeter

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
peki marka olarak hangisi uygundur sizce?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Altına Soğutucu Almayı Unutma İ3 Filanda İşini Görür Gibi Ama 1.300 E Güzel İ5 Cihaz Bulursun

ANIL

ANIL

Admin
Bu 2 modele bakabilirsin;

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
konu notebook bölümüne taşındı. Lenovolara bak z500 veya z510 uygun fiyat için pcdepoya bakabilirsin. Ama z510 daha iyi 4. nesil işlemciler var. Arkadaşımda var memnun 24 saat dota oynuyor o da :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
konu notebook bölümüne taşındı. Lenovolara bak z500 veya z510 uygun fiyat için pcdepoya bakabilirsin. Ama z510 daha iyi 4. nesil işlemciler var. Arkadaşımda var memnun 24 saat dota oynuyor o da :)
Adam max butcem 1500 diyor sen z510 diyorsun :ehe eğer 1500e z510 varsa adımı değiştirecem :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Adam max butcem 1500 diyor sen z510 diyorsun :ehe eğer 1500e z510 varsa adımı değiştirecem :D

değiştir o zaman

bak bu da i7'si şuan stokta yok ama 1800'e o da var

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
daha dün 1550,79 du oha yuh nasıl bu kadar düşebilir

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
adım batuhan artık batu :D bikere stokda kalmamıs sayılmaz :ehe :P

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
o değilde bu düşüş ne kadar devam eder benim için baya fırsat oldu bir an önce almam lazım. Vatan mağazasında 1700 küsur sözde indirim var adam diyo bunun indirimsiz hali 2500 diyo çocuk kandırıyo sanki :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
vatan aslında kazık satmıyor normal fiyat o ama üzerinde lisanslı işletim sistemi olduğu için onun parasını da alıyor haliyle pcdepo freedos satıyor windowsunu kendin kuruyorsun

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
vatan aslında kazık satmıyor normal fiyat o ama üzerinde lisanslı işletim sistemi olduğu için onun parasını da alıyor haliyle pcdepo freedos satıyor windowsunu kendin kuruyorsun
Doğru. Lakin işletim sistemleri 200-400 arası gidip geliyor yine kurtarmıyor bence biraz kazık. Adama ddr2 ram sordum 127 lira dedi orda monitöru kafasına geçirecektim :D dolar yüzünden böyle sanırım :hmmmbaşka yerde daha ucuz ram

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dolar artı artık pek üretilmediğinden daha pahalı

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
ddr2 onboard kasa para edermi ki ya elimde kalmasın satmak istiyorum .

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
para etmez ama ddr2 ramler pahalı

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Siycey

Siycey

Üye
DDR3 8gb ram olması lazım herhangi bi 4 çekirdekli işlemci fazlasıyla yetecektir ekran kartıda keza onboard olsada kasmaz hd4000 bile kasmadan açar metin 2 yi :)

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
herkese teşekkürler arkadaşlar :) benim için arka arkaya metin2 açabilsin yeter :)

Üst Alt