Borusan Lojistik Personel Alımı Iş Başvurusu

Sponsorlu Bağlantılar

isbilgisi

Üye
    Konu Sahibi
Borusan Lojistik Personel Alımı Iş Başvurusu

Borusan Holding, 60 yıldan fazla süre önce İstikbal Ticaret ile adımlarını atan bir firmadır. Çelik boru imalatı ile başlayan bu firma büyüyerek boru fabrikası ve daha birçok farklı konuda çalışmaya başladı. Şu anda toplamda 21 şirketi bulunan Borusan Holding ülkemizin en büyük holding kuruluşlarndan biridir. Enerji, lojistik, çelik ve eğitim gibi konuda birçok farklı şirketi bulunan Borusan Holding ayrıca kurduğu vakıf ile eğitime destek vermekte.

Bu Borusan Holding ülkemizde Bursa, Kocaeli, İstanbul, Adana ve diğer farklı şehirlerimizde birçok yeni kişi alacak. Bazıları tam ingilizce isterken bazı işlerin ise sadece Türkçe bilmek gerekli. Eğer sizde kendinize yeni bir iş arıyorsanız Borusan Holding’te sizleir harika iş imaknları sizleri bekliyor. Borusan Holding’in açık pozisyonlarına aşağıdaki linkten girerek bu alınacak olan pozisyonları görebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz. Kaynak: iskursitesi

Borusan Lojistik Personel Alımı İş Başvurusu için .

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
tut şunun ucunu doşeyelim abey :)

burhankoxp22

Üye
Abi iyi güzel de iş alımı vs ben ankarada oturuyorum dalga konusu bile olabilir bu şirket borusana girmiş çalısıyor :D

Üst Alt