Ziraat Bankası Personel Alımı 2013 – 2014 Sınavı

Sponsorlu Bağlantılar

 • 24 Eylül 2013
 • 730 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 24 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Ziraat Bankası Personel Alımı 2013 İş Başvurusu
  Ziraat Bankası Personel Alımı 2013 – 2014 sınavı
  Banka personel alımları tüm hızıyla devam ediyor.Bu yazımızda Ziraat bankasında çalışmak isteyen ziyaretçilerimize yararlı bilgiler sunduk.Ziraat Bankası iş başvurusu ve Ziraat Bankası personel alımları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Ziraat Bankası insan kaynaklarını araştırdık. Ziraat Bankası iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Temelleri 1867 yıllarında atılan Ziraat Bankası Osmanlı Devletinin kurduğu ilk bankadır. 1863 yılında Pirot Kasabası’nda Ahmet Şefik Mithat Paşa’nın kurmuştur. Bankanın şu anda Londra, Sofya, New York, Lefkoşa, Bağdat, Tiflis, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt, Atina ve Gümülcine’de şubeleri bulunmaktadır. Karaçı ve Tahran’da ise temsilcileri bulunmaktadır.

  Ziraatli Olmak
  Gücümüzü Çalışanlarımızdan Alıyoruz.
  Sektördeki liderliğimizi çalışanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle, insanı merkeze alan insan kaynakları politikamızın hedefi çalışanlarımızın geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktır.

  Çalışanlarımızın çağın gereklerine ayak uydurabilen, değişime ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, başarı odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bireyler olmaları bizim için önemlidir.
  Ziraat Bankası sürekli gelişim felsefesi ile çalışanlarını kariyerleri boyunca destekler.
  Her bir çalışanımız verimlilik, etkinlik, kalite, etik değerlere bağlılık ve güven ile özdeş olan bir marka kapsamında çalıştığı bilinci ile hareket eder.
  BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN
   


  Yazan: alex_18

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 02:56