Boom Beach v16.24 (Apk+Obb)

Sponsorlu Bağlantılar

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
başka bi çözüm yok mu ya :S
malesef kardeşim büyük ihtimal telefonun ufakta olsa bi ayar bozukluğu oluşmuş belkide virüs var bilemicem ama tek çözüm Fb ayarı gözüküyor. Fb ayarını yap sonrada telefonuna sağlam bi virüs programı kur sana tavsiye Dr.web yada avast ikiside google playın tartıişmasız programları.

bahaddin53

bahaddin53

Üye

usta Clean Masterla baktim virus cikmadi Sifirlamak istemiyom bir sürü ayar var zor oluyor yapmak

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye

usta Clean Masterla baktim virus cikmadi Sifirlamak istemiyom bir sürü ayar var zor oluyor yapmak
virus programın dandıik onu söyliyim ama başka çarede yok yani bide şöyle bişey var yüklediğin uygulamalr bazen abuk sabuk izinler ister bizde dikkate almayız bunları ve bu izinlerin çoğu telefonun ince ayarlarını kendine göre değiştirir ben buna çok şahit oldum.yine karar senin kardeşim.

hospiti

hospiti

Üye
TEŞEKKÜR...:thumbup:

bahaddin53

bahaddin53

Üye
virus programın dandıik onu söyliyim ama başka çarede yok yani bide şöyle bişey var yüklediğin uygulamalr bazen abuk sabuk izinler ister bizde dikkate almayız bunları ve bu izinlerin çoğu telefonun ince ayarlarını kendine göre değiştirir ben buna çok şahit oldum.yine karar senin kardeşim.
usta bekledim 2 güncelleme geldi şuan oynaniyor bugünkü güncelememem ile aćildi yani

Heisenberg

Heisenberg

Üye
oyun güzel fakat şu bekleme süreleri çok fazla olmasaydı daha iyi olabilirdi

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR

hayatcokgarip

Üye
Teşekkürler

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler

bilal72

bilal72

Üye
Hilesi yok mu?

van_wilderr

Üye
Dostlar bu oyunun bi hilesi yok mudur ciğerim soldu herşeyi yukseltmekten

sagocu88

Üye
kardesim beni cihaz rootlu eski sürümü indirdim ama oyunun girişinde sürekli güncelle ve play store yollamaya çalışıyor iptal edince aynı şey oluyor çözümü var mı ? cevap verirsen sevinirim .

Üst Alt