Boom Beach v16.24 (Apk+Obb)

Sponsorlu Bağlantılar

playloud

playloud

Üye
    Konu Sahibi
Boom Beach v16.24 (Apk+Obb)
VE SONUNDA !!! BOOM BEACH v16.24

Evet arkadaşlar , IOS dünyasının en popüler oyun üreticilerinden biri olan Supercell firmasının Clash Of Clans'tan sonra çıkardığı yeni gözdesi Boom Beach artık Android'de. Apk+Obb dosyası birlikte.

Yüklemeyi bilmeyenler için >>> Root GEREKMEZ. İndirdiğiniz rar dosyasını çıkarın , içinden çıkan ''com.supercell.boombeach'' klasörünü kopyalayıp cihazınızdaki ''android/obb dizinine yapıştırın. Sonra yine rarın içindeki ''Boom Beach v16.24.apk'' dosyasını kopyalayıp cihazınızda herhangibir klasöre yapıştırın. Sonra cihazınıza gelip apk dosyasını attığınız klasöre bulup apk dosyasına tıklayıp direkt kurulum yapabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Buyrun..

İndirme Linki :

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: guwen35 ve Buğra

Buğra

Buğra

Admin
:tşk:

market linki ekleyiniz

playloud

playloud

Üye
    Konu Sahibi
Bu oyun henüz Türkiye marketinde yok.

turkemrah

turkemrah

Üye
teşekkürler..

nasyek

Üye
Bende calismadi satin almadiniz diyor.

50emre50

50emre50

Üye
Markete ne zaman gelir ben markette gördüm ismide 'a' ama şuan yükledim oynuyorum burdan sağolun

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

by_esat

by_esat

Üye
Samsung Galaxy S5

Teşekkürler çalışıyor..

guwen35

Üye
Teşekkürler oyunu çok beğendim ya Clash Of Clans kadar harika bir oyun. İki tane merak ettiğim şey var birincisi bu oyun Clash Of Clans gibi Online oynanıyor mu? İkincisi güncelleme istediği zaman google play é mi yönlendiriyor?

playloud

playloud

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler oyunu çok beğendim ya Clash Of Clans kadar harika bir oyun. İki tane merak ettiğim şey var birincisi bu oyun Clash Of Clans gibi Online oynanıyor mu? İkincisi güncelleme istediği zaman google play é mi yönlendiriyor?

Evet Clash Of Clans gibi online oynanıyor. Radarınızı yükselttikçe çevrenizdeki bulutlar açılıyor ve farklı kullanıcılara ait adaları görebiliyorsunuz ve isterseniz savaşıyorsunuz. Oyun henüz Türkiye mağazasında olmadığından dolayı güncellemelerden yararlanabileceğimizi sanmıyorum ama emin değilim. Belkide oyun ilk açılışta kendi sunuculularından indirme yaparak güncelleme alabilir. Ama zaten yakın zamanda Türkiye mağazasına da gelir.

• Beğen
Tepkiler: guwen35
bahaddin53

bahaddin53

Üye
ya beyler google playden inddirdim ben acilmiyor oyun loading dolmuyor ne yapilmali bi data + apk ile düzelir mi ?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
çözüm ????

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler
iPad'de oynuyordum

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Kardeşim sana tavsiyem oyunu tamamen sil telefonun açıkken bataryayı çıkar geri tak oyunu tekrar indir kur sorunun bitmiş olacak.olmassa tekrar haber et.
tamam kardeş yarın deneyecem sen bu çözüme nerden vardın ?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Kardeşim sana tavsiyem oyunu tamamen sil telefonun açıkken bataryayı çıkar geri tak oyunu tekrar indir kur sorunun bitmiş olacak.olmassa tekrar haber et.
olmadı kardeş ya ne yapcaz

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

Üst Alt