Boom Beach oynayan?

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Boom Beach v16.46
Boom Beach, şeytani Kara Muhafızlara karşı destansı bir savaşın yapıldığı stratejik bir savaş
oyunudur.

muxo

muxo

Üye
İyiymiş :D savaşçı(dede:D) , zooka, ağır silahlının özelliklerini kaça kadar arttırdın yani canları ve hasarları kaç?
Zooka nedir kardeşim ben de Türkçe versiyonu yüklü. Boom topunu mu kastediyorsun

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Zooka nedir kardeşim ben de Türkçe versiyonu yüklü. Boom topunu mu kastediyorsun
Gemiye bindirdiğin savaşçıların ismi işte:D Cephanelikte arttırıyorsun ya özelliklerini

ayto

Üye
Oynuyorum ve çok'iyi gidiyor oldukça ilerledim karargah 14 oldu çok çok zevkli bir oyun tavsiye ederim herkese :)

marist

marist

Üye
Clash of Clans kadar zevkli değil, ilk olarak coc oynamasaydim belki ama sıkıcı geliyor boom. Ama arada bir giriyorum :)

OPC

OPC

Üye
Cephanelikteki geliştirmeler dahil bütün yükseltmeleri bitirdikten sonra karargah yükseltiyorum daha temiz oluyor birikme olmuyor. Telefona flash attım paylaşırım benim adayı daBu arada dostum dizilimin pek iyi değil gibi direk önden girince konutların taş ocağın vs diğer yapıların açıkta. Saldıran kişi rahatça bol enerji toplayıp oradan duman edebilir aralara silahlar koyman lazım

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bu eski hali şu an başka

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Up up

Son hali

Baydırman

Baydırman

Moderator
9 levele kadar oynadim. sarmadi sildim. :nono:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bu hale getirdikten sonrada sarmıyo :(

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bir ara COC tan sıkıldığımda denemiştim ama şu sıralar pek bakmıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
CoC hep aynı bu daha çok sarıyor başlarda

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
clash royale daha iyi bence

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman