Boom Beach oynayan?

• 13 Temmuz 2014
  • 2385 Okunma
  • 35 Cevap

1. iPad ile gönderdi
  2. Dehşet-ül Vahşet :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. ne vahşet? :hmmm

4. Guzel olmus bende yeni basladim

Samsung ile gönderdi
  5. Kaynak üslerini almasalar iyi olcak daha sonra alması zorlaşıyo :D

6. Oynayan varsa bizde oynarız :) Bu oyun Ninja Kingdom'a çok benziyor..Gemi alıyon, gemileri dolduruyon, askerleri istediğin yere bırakıyon. Eğer böyle süper asker gibi bir şey de varsa zor ölen fazla hasar veren..tam o :D

7. Supercell'in oyunu işte, Clash of Clans'ın gelişmiş versiyonu gibi
    Dediğin gibi aynı :D[DOUBLEPOST=1405450534,1405362263][/DOUBLEPOST]http://i.hizliresim.com/JdXyrW.jpg

Altını fulledim :D

8. belki bigün android telefon alırsam olabilir şimdiye kadar kullandığım en iyi telefon n73

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. 20 levelde braktim emek harcion elin oglu gelio yenio gdio ganimetler tabi bnde cok ganimet yurttum :) bazi seyleri sacma gelio artik

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Face'den oynanmıyo mu?[DOUBLEPOST=1405451555,1405451488][/DOUBLEPOST]
    savunma binalarını bide kasayı arttırdım %70'i falan gözükmüyo onlarda benim kaynaklar :D

11. Bnimde ole ama genede sacma gelio :) artik insa sureleri cok.uzun bide

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. genelde bana saldıran olmuyo , kaynak üslerine hep onları geri alıp herhangi bir şeyi arttırıp kapatıyom o kadar :D

13. Nie saldrmiolar acaba

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Bilmem kaynaklar az gözüküyo olabilir :D

15. Aynen olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. iPad ile gönderdi
  17. Ben yeni başladım. İsmim Superfan :D

18. Şimdi sıkılmaya başladım en sondaki ağaçları da götürünce sanki oyun bitmiş gibi geldi :D Silahları arttırdım fazla dalmıyorlar falan :D

19. Daha yolun başlarındasın. İyi gidiyorsun. Ama bir süre sonra oyun sıkıyor haberin olsun. Benim level 57. Nick ise BABA
    yerel de 13. Sıradayım

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. İyiymiş :D savaşçı(dede:D) , zooka, ağır silahlının özelliklerini kaça kadar arttırdın yani canları ve hasarları kaç?

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 08:56