Bomba Gibi Oyun Real Racing 3 v1.0.56/v1.0.9/v1.0.30/Offline Sürüm ve Sınırsız Altın/Para Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
1.5gHz A9 işlemci mali400 gpu 1gb ram.. Tabletin genel özellikleri bunlar...

1.0.56 sürümünü indirdim.Wi-Fi ile datayı çektim ve oyun harika çalışıyor.araba aldım 3 bölüm geçtim bile.Araba şimdi serviste upgrade ettim bekliyorum 45 dakika sonra hazır olacak :)

Eline sağlık ben101...

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

damarberk

Üye
Nexus 7 tablet

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
1.5gHz A9 işlemci mali400 gpu 1gb ram.. Tabletin genel özellikleri bunlar...

1.0.56 sürümünü indirdim.Wi-Fi ile datayı çektim ve oyun harika çalışıyor.araba aldım 3 bölüm geçtim bile.Araba şimdi serviste upgrade ettim bekliyorum 45 dakika sonra hazır olacak :)

Eline sağlık ben101...
Sağol hocam çalıştığına sevindim :)

- - - Eklendi - - -

Dosyayi direk mi aticagim yoksa rardan falan cikartarak mi
rardan çıkartıp android-data bölümüne atacaksın ama klasörü ile birlikte...

Jaunus

Üye
Benim dosyalar indi 2 yarış bitirdim beklemedeyim:) S2 için 1.0.30 versiyonunu kurdum diğerleri olmadı.Oyunun sd dosyası 3.7gb indirenler telefonunda bayağı bir şeyler silmek zorunda kalabilirler benim gibi.Yalnız oyunun grafiklerinde iyileştirme mutlaka olacaktır diye tahmin ediyorum şu hali ile most wantedın grafikler daha iyi birde hile olmazsa bu oyunda işimiz zor

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Ben benim gibi çalıştıran arkadaşları not alt konuya ekle.Kim hangi telefonda hangi sürümü çalıştırmış herkes görsün ki direk onu indirsin.Sürekli burdan sorulmak zorunda kalınmasın.

Atacan-

Atacan-

Üye
1.0.30 sürümünü yükledim.Bu sürüm offline oynanabiliyor.Dosya boyutu toplam 3.89 gb yer kapladı.Oyunda takilma soz konusu değil. Yalniz bana göre çözünürlük düşük oyunda sıkıntı var sanırım cok hız alınca bazı yerlerde ufakda olsa karelenmeler oluyor.1.0.9 sürümü wifi ile dosyalari cekmedi cihaz Samsung S3.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Ben benim gibi çalıştıran arkadaşları not alt konuya ekle.Kim hangi telefonda hangi sürümü çalıştırmış herkes görsün ki direk onu indirsin.Sürekli burdan sorulmak zorunda kalınmasın.
ekledim :oke:

spy_worm

spy_worm

Üye
Arkadaşım emeğine sağlık super oyun yukledim telefon root lu para filan herşeyi game killer ile sinirsiz yaptım. Telefon galaxy s3 ve hiç kasmadan sorunsuz oynuyorum ve bu tür oyun sevenlere tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Dede

Jaunus

Üye
S2 telefonumda 1.0.30 versiyonunu kurdum ancak oyun 3.7 gb olmasına rağmen grafikler hayal kırıklığı idi vede oyun arada bir takılıyordu.Bu versiyonu sildim ve 1.0.56 versiyonunu kurdum.Oyunun sd dosyası 1.07 gb olmasına rağmen grafikler gerçekten mükemmel. Most wanted yanında boyalı araba gibi duruyor.Oyunda 3 yarış yaptım ne takılma nede başka bir sorun yaşadım.tek handikap oyun online giriş istiyor

spy_worm

spy_worm

Üye
Bu arada sürüm 1.0.56 yi kurdum hiç sorun yok.

KayraBey

KayraBey

Üye
Arkadaşım emeğine sağlık super oyun yukledim telefon root lu para filan herşeyi game killer ile sinirsiz yaptım. Telefon galaxy s3 ve hiç kasmadan sorunsuz oynuyorum ve bu tür oyun sevenlere tavsiye ediyorum.

Sınırsız parayı nasıl yaptın anlatır mısın?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Yaw one x e kurdum ama wireless den dosyaları cekmiyo. Hepsini denedim bu arada

Violonist

Üye
s3 te 1.03 apk kurdum sd datayı wifi ile cektim. Oyun çalışıyor Teşekkürler. ama oyundan atıyor.

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
galaxy w'da sorunsuz kasmadan calisiyor tesekkurler ama offline apks varmi acaba varsa cok super olur :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bunuda açacak benim emektar :gul:

Üst Alt