bomba gibi editleme :D

Sponsorlu Bağlantılar

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Eduardo58

Eduardo58

Üye
ayıpsın buyur
sonucları resım olarak rica edıyım bıde acık uygulamalarda gozukuyomu :D

Açık uygulamalarda görünmüyor ama program, telefonun kilit ekranını açtıktan sonra çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi

Açık uygulamalarda görünmüyor ama program, telefonun kilit ekranını açtıktan sonra çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim?
öncekınde öylemıydı

tupyupp

tupyupp

Üye

duvar kağıdını rica etsem

Eduardo58

Eduardo58

Üye
duvar kağıdını rica etsem
Ahahhaha duvar kağıtlarımla meşhur oldum! :D Paket yapıp paylaşsam mı? :hmmm Buyur kardeşim:
Ellerine sağlık kardeşim muhteşem oldu hevesleniyor insan şimdi sadece direk başlama sorunu kaldı. :/ Ekran görüntüsü:

Son düzenleme:
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Ahahhaha duvar kağıtlarımla meşhur oldum! :D Paket yapıp paylaşsam mı? :hmmm Buyur kardeşim:
Ellerine sağlık kardeşim muhteşem oldu hevesleniyor insan şimdi sadece direk başlama sorunu kaldı. :/ Ekran görüntüsü:
onu çözmeye calıscam kodları karsılastırıcam bakalım ne farklılık var cıkar insallah bıde şu şebeke sımgelerının sayısını azaltıp buyukmu yapsam bıraz :) bencede alalım butun resımlerı :D
onu çözmeye calıscam kodları karsılastırıcam bakalım ne farklılık var cıkar insallah bıde şu şebeke sımgelerının sayısını azaltıp buyukmu yapsam bıraz :) bencede alalım butun resımlerı entegre ederım programa :D

Eduardo58

Eduardo58

Üye
onu çözmeye calıscam kodları karsılastırıcam bakalım ne farklılık var cıkar insallah bıde şu şebeke sımgelerının sayısını azaltıp buyukmu yapsam bıraz :) bencede alalım butun resımlerı :D
Bence de büyütsen iyi olabilir :)

tupyupp

tupyupp

Üye
Bence de duvar kağıtların kaliteli :D Bi de programın son halinin linkini atsanızda denesem

tupyupp

tupyupp

Üye
Evet şimdi denedim gayet hoş olmuş. Sadece şu kilidi kaydırma hassasiyeti çok fazla geldi bana. Yarılara gelince açılıyor sonuna kadar çekmeye gerek olmuyor

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Evet şimdi denedim gayet hoş olmuş. Sadece şu kilidi kaydırma hassasiyeti çok fazla geldi bana. Yarılara gelince açılıyor sonuna kadar çekmeye gerek olmuyor
Haklısın o modsuz [orijinal] halinde de aynı durum vardı. Bu arada acaba Galaxy Note 4' deki gibi kilit ekranda ekranın sağ alt köşesine kamera simgesi eklenebilir mi? Şunun gibi:

Son düzenleme:
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın o modsuz [orijinal] halinde de aynı durum vardı. Bu arada acaba Galaxy Note 4' deki gibi kilit ekranda ekranın sağ alt köşesine kamera simgesi eklenebilir mi? Şunun gibi:
aa aslında eklenebılır ama qtde kamera acma kodu nekı qt bılen bırı yardım etse yapılabılır

Symbianizer

Symbianizer

Üye
aa aslında eklenebılır ama qtde kamera acma kodu nekı qt bılen bırı yardım etse yapılabılır
swipeunlockun qml lerinden ayıklayabilirsin az bişey yukarı çekince 5 tane uygulama kısayolu geliyo onu sürekli görünür yapıp tek kısayola çevirmek hiç denemedim ama olur yani :D

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
tupyupp

tupyupp

Üye
akınorta ya sorabilirsin bence yardımcı olur

Eduardo58

Eduardo58

Üye
swipeunlockun qml lerinden ayıklayabilirsin az bişey yukarı çekince 5 tane uygulama kısayolu geliyo onu sürekli görünür yapıp tek kısayola çevirmek hiç denemedim ama olur yani :D
Ah bir bilgisayarım gelse :) Öğreteceksiniz bir şeyler ona göre :D
900. Mesajın hayırlı olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
anlamadım satırı kopyalıyıp atabılırmsn :D
akınorta ya sorabilirsin bence yardımcı olur
sorıyım bı
Ah bir bilgisayarım gelse :) Öğreteceksiniz bir şeyler ona göre :D

900. Mesajın hayırlı olsun :D
:oley

Üst Alt