BOMBA!Doodle Jump + Sensor

Sponsorlu Bağlantılar

tuncays44

Üye
harika oyun teşekkürler. 5230 da da çalışıyor

Evilblood

Evilblood

Üye
teşekkürler süper oyun :oke:

otemiz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ekran görüntülerine aldanmasın. Snake de basit bir oyun ama o da bağımlılık yapıyor. Bu oyun da böyle ;)

HeiLmasTer®

HeiLmasTer®

Üye
5800 da sensörlü oynadım sizde yapın olucak :D nasıl yapılıyodu unuttum ama doodle jump'ı sensorlü fazla zevk vermiyor.

dj_bomba

Üye
Önceden iphonede gece 5 e kadar oynayıp zorla bıraktığım oyun :D n97 yede uyarlanmış. çok teşekkürler...

mcakar

Üye
arkadaşlar oyunu biliyorum çok güzel oyunda telefonuma nasıl yükliyecem lütfen allah rızası için cevap verin telefonuma yükliyemiyorum 5800 benim telefonum dorumda okudum bu oyunu 5800 dada oynayan varmış lütfen söyleyin nasıl yüklicem telefonuma

--------------- Ekleme ---------------

ellerine sağlık oyun manyak zewkli :D fotoğrafa aldanmayın 5800 da klawye sensör we tuş kilidini kapayınca sorunsuz çalışıyorr bilmeyen arkadaşlar için yazıyım
Ekran klawyesini kapamak için : Menü > ayarlar > Uyg. yöneticisi > yüklü uygulamalar (burdan Doodle Jump u buluyoruz üstüne tıklayıp seçenekler tuşuna basıyoruz süit ayarlarına geliyoruz ) > ekran üstü klavye ye tıklayıp kapalı seçeneğini seçiyoruz we tamamdır ;)
Tuş klidini kapamak : Menü > Ayarlar > Telefon > Telefon yönetimi > Oto tuş klidi > Yok
Sensörü kapamak : Menü > Ayarlar > Telefon > Sensör ayarları > sensörler kapalı

Oyunu kapadıktan sonra tuş klidi we sensör leri açmayı unutmayın !! :D

söylermisin telefona nasıl yükliyeceğim

OğuzcanAbi

Üye
teşekkürlerr

mangdaşire

mangdaşire

Üye
uygulama hatası:
Uygulama kapatılacak?

bunu deneyemedim uygulama hatası verdi ama size buna benzer bir oyun tavsiyesinde bulunabilairim:adı icy tower çok zevkli bir oyun tavsiyeederim

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
teşekkürler

ozanazy

ozanazy

Üye
Deneyin pişman olmazsınız. :) 40 bin küsür rekorum var

gokhan148

gokhan148

Üye
guzel oyun tesekkurler kardes 5800 da denedım cok ıyı oynanıyor

ocoist

Üye
teşekkürler.5235 de sorunsuz çalışıyor

ztrk10

Üye
n97 de ekran klavyesi geliyor yön tuşları falan nasıl kapatabilirim onları ?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
hmmm.5800 v31 ile v52 arasında daglar kadar fark oldugunu burdan anladım.eskiden v31 vardı şimdi v52 ve çalışıyor...

SilentOne

SilentOne

Üye
süper bir oyun yha iphone da oynamıştım

kaptannova

Üye
teşşekürler pek iyi sensor calısmıyor buda 5800 kaynaklanıyor

benim 5800 da çok iyi çalışıyor... raging thunder araba yarışı oyununda sensör çok hassas bu oyunda benim telefonumda dahada hassas...

lütfen kendi yorumunla telefonu kötülemeye çalışma....

cnsn2676

Üye
Arkadaşlar bu oyunda ses neden yok ? daha doğrusu sadece düşerken düşme sesi var onun haricinde zıplarken falan hiç ses yok iphondaki gibi. Bilen varmı ?

Cevap lütfen

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
dostum sensörü kapatmadan daha manyak oluyor bu oyun harbi bağımlılık yapar bu oyun
paylaşımın mükemmel ellerine sağlık

metem11

metem11

Üye
suit ayarı falan yok burada :D

Üst Alt