Belle uygulamalari, açiklamalari ve yardimlari

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Belle uygulamalari, açiklamalari ve yardimlari
Evet arkadaşlar bu konuda kullandığımız oyun program widget tema gibi kullandığınız uygulamaların ne işe yaradığını yazarsanız elimden geldigince ben ve diğer arkadaşlar mutlaka size yardımcı olacaktır .. Malum bazı programlar var açıklamaları ne işe yaradıkları mevcut değil deneme yanılma ile yükleyip siliyoruz artıkları kalıyor sistem ağırlaşıyor bilmem ne bunları yaşamamak için açıyorum bu konuyu umarım maxicep ailesine faydalı bi konu olur.. bende olanlar şöyle :

Alt reader : güzel bi e-kitap uygulaması sensör kullanmayan arkadaşlar olabilir telefondaki ofiste kitap okumak zor olabiliyor onlar için ideal bi uygulama..

İcon Channer : telefonunuzdaki uygulamaların klasörlerin simgelerini değiştirebileceğiniz ön belleginde bulunan resimlerden veya galeriden resimlerinizi atayabileceğiniz uygulama..

X-plore : Gelişmiş dosya yöneticisi çoğunuz biliyosunuz ama yeni üyelere falan yardımcı olabilir ..

Extra buttons : kişisel düşüncem son zamanların en iyisi diyebilirim.. kilitlemek sensörü aç kapa ve açık penceleri görmek için ekranın en alt kısmındaki menü arama seçenek çubuguna eklenen 2 adet kısayol butonu. menü tuşu ve kilit tuşu dostu diyebiliriz.

Force control : ana ekrana widget olarak eklenen bi pro tek tıklama ile ekran parlaklığı, sensör, bt aç-kapa, güç tasarrufu, ve tercih değiştirebileceğiniz uygulama

Eczane : forumda görmedim muhtemelen vardır mağazadan indirebilirsiniz gece acil bi ilaca ihtiyacınız olabilir nöbetçi eczaneleri görebilirsiniz.

ibbtrafik : trafik durumunu gösterir

Magiclight : olduda elektriginiz gitti flashı açıp kullanabilirsiniz kilit tuşunu zorlayıp açılmasını beklemektense güzel bi pro ayrıca discolardaki spot gibi hızlıca yanıp sönme özelliği var akşamları ışığı kapatıp dans edebilirsiniz :)

App stop : arkaplandaki uygulamaları görüp kapatabilirsiniz bataryanızın gereksiz boşalmasını az da olsa önleyebilir

Ekran görüntüsü : adındanda anlaşılıyor ekranınızdaki anları yakalayabilirsiniz

Puppy talk : konuşan köpek küçük kardeşleriniz veya yeğenlerinizi güldürebilir :)

Timer pro : Güzel bi kronometre

Cepbilgi : pratik bilgiler bulunur

quick lock : kısayol olarak ekleyip tek tıkla ekranı kilitleyebilirsiniz extra buttons kullanıyorsanız pek gerekmez

Elements : sayısalcılar varsa kimya dersinde kopya çekebilir :)

Batery monitor 3 : şarj yüzdesini neyin ne kadar şarj kullandığını gösterir

Revolver : Rus ruleti

Snapme : Telefonunuzun dedektifidir aktif ettiğinizde arkaplanda çalışır telefonunuzda naptıgınızı gösterir örnegin arkadaşınıza verdiginizde mesajlarınızı okuyup okumadıgını öğrenebilirsiniz :)

Mdscan : bi kaç fotograf efekti

Swype : mesaj yazmak için güzel bi pro elinizi ekrandan kaldırmadan çizerek yazabilirsiniz ayrıca klavyesi biraz daha kolay gibi

Write in sand : canınız sıkıldığında kuma yazılar yazıp ekran görüntü aracı ile resimleri çekebilirsiniz

Camerafx : kamera uygulaması efektleri var

Holospeed : ben kullanamadım telefonum komut dosyası hatası veriyor ancak bu bnm telefonumdan kaynaklanıyor güzel bi pro arabada camın önüne koyun akşam kaçla gittiginiz digital olarak camda görüyorsunuz

Guitartuner : Adındanda anlaşılabileceği gibi gitar akord etmek için kullanılıyor yanlış ediyordur demeyin gitar çalanlar varsa ap tuneri biliyordur bilgisayardaki aynı şekilde akord ediyor çok kullanışlı tavsiye ederim gitarist arkadaşlara :)

Camerapro : Gelişmiş kamera uygulaması

Fasttube : tarayıcıdan sanki kasıyor gibi ben youtubeden videoları burdan iziliyorum low ve high seçeneği var low yaptıgınızda çok nadir takılma oluyor nerdeyse hiç olmuyor hatta rahatça youtubeden video izleyebilirsiniz

Yt downloader : Youtubeden wideo ve mp3 indirebilirsiniz örneğin besteleri müzik çalarda istiyordum hep video olarak vardı burdan mp3 olarakta iniyor ( Teşekkürler Kurtuluş abi )

Photopatcher : fotoğrafta istemediğiniz yerleri fotoğraftan silebiliyorsunuz

Smart guard pro : kimsenin görmesini istemediğiniz videolar fotograflar mesajlar kartvztler olabilir bunları programa girerek gizle dediğinizde galeri dosya yönetici hiç bi yerde kimse bulamaz sadece o programdan bulunabilir programada ilk girişte koydugunuz şifre dışında hiç bi şekilde giremezsiniz şifreyi sadece siz bildiğiniz zaman kimse gizli verilerinize ulaşamaz

Shazam : şarkıyı dinleterek adını ve sanatçısını bulabilirsiniz örneğin arabadasınız radyoda bi şarkı cıktı shazama dinletin sonra adını bulup indirin

Soundhound : shazamla aynı işi görür sanki daha iyi gibi deneyin siz karar verin

Photofun : Resim çekerken şaka yapmak için ideal bi pro arkadaşınızı maymun yapabilirsiniz mesela :)

Audio cube : şarkılarınızın formatlarını değiştirebilir istediğiniz yerlerini kesip zil sesi yapabilirsiniz

Womo : Ses değiştirici ve kaydedici sesinizi kalınlaştırabilir ağlamaklı yapabilir ws..

Opera Mini : hızlı web tarayıcısı ayrıca bunu kullanarak üyelik isteyen maçkoligede ulaşabilirsiniz iddaacıların işine yarar

Opera Mobile : mobil versiyonu daha büyük boyuttaki siteleri açmak içindir ayrıca daha hızlı indirme yapar

Kinetik kaydırma : bu da sayfalarınızı kaydırırken daha hızlı hareket eden ve sayfanın sonuna kadar kasmadan hızlı bi şekilde inen moddur

WİDGETLER

One Contact : eklediğiniz kişinin yanında arama ve mesaj simgesi bulunur tek tıkla mesaj veya arama yapabilirsiniz

Calculator : Hesap makinesi widgeti

Galeri : Seçtiğiniz resimler ekranda görselliği artırabilir

Hava durumu : 3 günlük hava raporu verir

Mobil veri izleyici : Kotanızı belirleyip ne kadar internet kullandıgınızı ekranda görebilirsiniz

My favorite apps : en son kullandığınız uygulamalar bu widgette görünür tek tıkla tekrar girebilirsiniz

OYUNLAR

Angry Birds, Angry Birds Rio, Angry Birds Season : 3'ü farklı ben önceden bilmiyordum :) çoğunuz bildiği kızgın kuşlar oyunu

Asphalt 6 : hd yarış oyunu çok kalite

Pes 2011 : Maç oyunu oldukça güzel

Avatar : filminden biliyorsunuz zaten

Fruit ninja : meyve kesme oyunu sıkıntıyı gidermeye bire bir :)

Bounce it : ekrana çubuklar çekerek zıplayan topu deliğe sokup level atlıyorsunuz

Gt racing : Yarış oyunu

Rally master pro : Yarış oyunu

Real football 2010 : Bize 11 ve 12 çıkmadı bununla idare ediyoruz hd güzel yinede

Assassins Creed : Savaş oyunu

Airhockey : Güzel bi hockey oyunu bluetoothla arkadaşınızla oynayabilirsiniz

Gears : Çarkları birbirine geçirerek hepsini döndürdüğünüzde level atlıyorsunuz oldukça zorlaşabiliyor

Nfs Shift : Hd güzel bi yarış oyunu

Doodle jump : Küçük bi java oyun S^3'lerin yılan oyunu diyebiliriz rekor kırmaya çalışıyorsun en yükseğe çıkarak :)

Racing thunder 2 : yarış oyunu

Brain Cube : duvarı yuvarlayarak boşluklara geçirip level atlıyorsun

Spiderman : Hd bu da efektleri güzel

Tetris : Çocukluğumuz vazgeçilmez oyunu hd kalitede

Warchess : değişik bi satranç oyunu oldukça güzel

Cleverdriver : Arabayı otoparktan çıkarma oyunu

Traffic : Vehicle trafik oyununa benzer bişey ama onun gibi hemen bitmiyor yapabildiğiniz kadar puan yapıyorsunuz 4 yoldaki arabaları kontrol ediyosunuz küçük ve zevkli bi oyun

Transformens : Hd savaş oyunu

Chuzzle : Hd oyun üst üste yan yana renkleri getirip ilerliyorsunuz

Snake : Mağazada bulunuyor 1100'daki yılan oyunu nostalji

Ganster rio : Gta benzeri oyun java malesef ama idare eder

Street fighter alpha : Aterilerin vazgeçilmez oyunu

Monster pinball : Güzel bi pinball oyunu hd kalite

Bounce boing battle : bluetootla oynanan tenise benzer bi oyun

Hugo retro mania : Çocukken büyük ihtimal çoğumuz tolga abiyi izlemişizdir :)

İronworm : Bugün yüklediğim bi oyun oldukça hoşuma gitti deneyin solucanı çıkışa götürüyorsunuz

Protoxide : Bu da taze oyunlardan hd kalite oldukça başarılı

Temalar

Swype kullandıktan sonra temaların çoğunu sildim çünkü klavyesine göre tema seçerdim size önereceğim 3 tema var biri 2012 evolution diğeride rush hour arjun arora sonuncusuda ifiber v3 belle bunları deneyebilirsiniz rahat mesaj yazılıyor evolveye göre

benden bu kadar arkadaşlar sizde yardımcı olursanız forumda yeni olan arkadaşlara yardımcı olabiliriz ayrıca bu konuda uygulamaların bilinmedik yönlerinide tartışabiliriz oyunların geçilmeyen zor kısımları var bilmeyenler olabilir onlar için iyi olur

Herkese iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: Ferzan, enes_x ve @@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:tşk:

Uqur5445

Üye
womo yu bulamadım kardes :tşk:

enes_x

Üye
snapme yi bulamadımda bi link atabilirmisin signed .

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk: :oke:

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

u_cosar

u_cosar

Üye
Teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
Yararlı.Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eyvallah

theruhix

Üye
hocam vpn nasl kullanılır nedir sunucu fln istiyor ayarlarnı nasıl yaparım?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Böyle bir konuda ben açmıştım dedim konuya giriyim bir dedim benim lpnummuş zaten yazı rengim bile başkaymış nerden buldunuzda hortlattınız yahu:ehe

theruhix

Üye
Böyle bir konuda ben açmıştım dedim konuya giriyim bir dedim benim lpnummuş zaten yazı rengim bile başkaymış nerden buldunuzda hortlattınız yahu:ehe

Hazır hortlamışken bi yardımcı olsanızz :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım vpn f2'ye çıktı yasaklı sitelers girişmiydi neydi bir yerde okumuşmuydum neydi aşinalığım varda açıkçası tam olarak bilmiyorum ama pek işe yarar birşey değil comminicatör (kesin yanlış yazdım anlamışsındır) onun gibi kullanılmayan gereksiz birşeydir:)

theruhix

Üye
Sanırım vpn f2'ye çıktı yasaklı sitelers girişmiydi neydi bir yerde okumuşmuydum neydi aşinalığım varda açıkçası tam olarak bilmiyorum ama pek işe yarar birşey değil comminicatör (kesin yanlış yazdım anlamışsındır) onun gibi kullanılmayan gereksiz birşeydir:)

benim tel c7 ve vpn var ama nasıl kullanacam nerden öğrenecem ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt