BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

Sponsorlu Bağlantılar

krall41

Üye
Arkadaşlar diyelim ki ben aradım karşıdaki kişidende kontor gidiyormu yoksa sadece arayana mı yazıyo????????

brunette_boy_52

Üye
ben de n73 var yukledım desteklemıyor dıyor yaa uff

samsungcu34

Üye
n79 var bende, denemeye değer, teşekkürler.

okaydemir

Üye
Bluetooth ile mi diye sormuşlar yaa :D ne diyim arık bluetooth zaten 10 metre, baksan görürsün :D

_goka_

_goka_

Üye
guzel paylasım cok sagol

puyenugre

Üye
arkadaslar program wi-fi de kesınlikle çalışıyor bılgınıze n96 da denendı çok guzel program

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
kardeşim 6680 de çalışıyor tel modellerini yanlış yazmısın

havva281980

Üye
Denemedim ama yükliycem umarım çalışır..şimdiden tşk

dogan1301

dogan1301

Üye
teşekkürler kardeş denemek için indirdim

mehmetx61

Üye
Arkadaşlar E71 yukledim programı updeta istedi tamam dedip 15 saniyede tekrar yukledi kendi ve programı çalıştırtım aynı msn gibi goruntulu arap bir kızla konuştum aynııı msnde kamera açar gibi oluyor arkadaşlar superrrrrrrrrrrrrr bişi bu bunun msnde kamera açmalı bi program varmı cep için arkadaşlar teklonoji tam gazzz

Paylaşım için tşşklerr çok saol arkadass:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Çinli bir kız açıyor muhtemelen demo dur dikkat et ha :D

santics_21

santics_21

Üye
kontür yiyiyor mu bu prog. arkadaşlar

Ceza_89

Ceza_89

Üye
tessekurlerrrr

aydoğdu43

aydoğdu43

Üye
Arkadaşlar bu imichat programını ben kullanıyorum çok güzel bisy.Forumda paylaşılmış ama kimse doğru düzgün yazmamis deneyimini.Ben anlatıyorum,

bu programı görüntülü konuşulacak iki tlfna da yüklemeniz gerekiyor. Sis ve sisx şeklinde var galiba.Telefonunuza uygun olanı yükleyin.
Mesela bende N70 var abimde 6630 var ikimiz de yükledik.Programın içinde tlfn rehberiniz var.Ordan arayacağınız kişiyi seçip arıyorsunuz.Ama karşıda mutlaka program yüklü olmalı..
Karşıya uyarı gidiyor telefon çalıyor.Açınca karşılıklı olarak kameralar açılıyor iki taraf birbirini görebiliyor.Aynı msn gibi karşılıklı msjlasilabiliyor. Eğer konuşmak isteyen olursa arama (yes) tuşuna basılı tutup 10 saniye ses kaydediyor tuşu bıraktığında ses karşı tarafa gidiyor.Karşı taraf da aynı şekilde cevap verebilir ama ses ve görüntüler karşıya 5 saniye falan sonra gidiyor.

GELELiM üCRETE..
eğer bu programı wifi adsl ile falan kullanırsanız ücret ödemezsiniz. Ama normal internet ile kullanırsanız,
dakikada yaklaşık olarak 200 kb harcıyo.Bu da vodafonda dakikada 1 kontor eder.Turkcelli bilmiyorum.Ben vodafon internet paketi kullanıyorum.

Program hakkında başka sorusu olan varsa bana e-mail atabilir ;)
[email protected]

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
aga boşverin bunu ya 3g cıktı kardeş

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
tsk.

hasan6868

Üye
zipli olmazmı

tarz_mania

Üye
hocam allah razı olsun byle bişey olmaz kızlar dolu bunda ya ben düzn 95 kullanısıyım süper bişey walla saol

askamer

Üye
arkadaşlar 6630 ayükledim mükemmel .kontör arayana dakikada 1 yazıyor

Üst Alt