BOMBA!!! Cepten görüntülü görüşme programı

Sponsorlu Bağlantılar

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
saol dostum

NobLe

NobLe

Üye
Güzel bir program teşekkürler:oke:

kocibo

Üye
sağol kardeş

demirdelen

Üye
n95 te görüntülü chat çalıştı

delikadir21

delikadir21

Üye
Kardes sagol ama hep gözü cekik kizlar cikiyo :) kendin cet odasi acabiliyon mu yoksa japon mu tüm cetler

yakupala

yakupala

Üye
sagol yaw bende bu tel de cam devri ne zaman baslar diyodumm :D yani msn de :D tekrar sagol emege saygiiiiiiiii :)

--------------- Ekleme ---------------

pardon yaw yanlis anladim programi yukledim :D bende msn sanmistimm :)

eddyredline

eddyredline

Üye
güzel program wi-fi si olan mabillerde essiz diyebilirm denendi fena degil zaten beta gibi bişi

soeser

Üye
tskkrler

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
arkadaşlar programı yükledim fakat çalıştıramadım.. wifi üzerinden bağlanmama rağmen yinede karşı tarafa mesaj atıyo ve kontör gidiyo.. tavsiyem deneyip onaylamamış olduğunuz programları paylaşıp diğer arkadaşlarıda yanlış yönlendirmemeniz..:nono:

delikanli006

delikanli006

Üye
eyvallah kardes sonunda cep bi işe yarayacak:D

zangoo

zangoo

Üye
arkadaşlar ben biriyle konuşarak denedim, ama hepsi japon bunların yav beş on tane çhat odaları var va içlerinden birine giriyorsun ama japonlar bir hayli çok burada bi japon kızıyla bir iki muhabbet ettik ama ingilizce tabi çat pat anlaştık
bu program japonyada çok yaygın bi açık çhat sitesinin cep telefonlarına uyarlanmış versiyonuymuş, bu ücretsiz programla dünyaya açılmaya çalışıyorlarmış...

Ceyen

Üye
nokia n82 için varmı

25yazici

25yazici

Üye
baba cok güzel eline sağlık beleşten görüntülü chatde yapıyoruz artık

foexan

Üye
ben de denedim oldu. samsung i550 de de çalıştı

fakat telin normak kamerasında çalışıyo, menüden switch camera yapmama rağmen kamera değişmiyo. neden acaba ????

santorsawyer

santorsawyer

Üye
Eyvallah büyüksün.

sekoda9

Üye
kardes cok sagolda genede internete girmek için bile baya kontor gidiyo ama saol bilgi icin:::

sertural84

sertural84

Üye
Eyvallah bırader sagolasin...N80 ve N73ME de denedim gayet iyi calisiyor...Super bisey bu...Kendine iyi davran..

atasay-carsi

Üye
beyler bende n85 var n95 8gb ve samsung i550 vede nokia e65 te denedim harika çalışıyor yeterki w.lan olsun beleş heryerden canlı görüşebiliyorsunuz..call bölümünden öteki yüklediğiniz numarayı arayın w.lan dan ücretsiz canlı bağlanın hepsi bu

foexan

Üye
neden, aramak gerekiyo acaba. ücretli olduğundan şüpheleniyorum. fatura gelince görücez

zelimhan

Üye
arkadaşlar ücretli falan değil.Bende n95 8gb.var.wrilesten bağlanıyorum.normalde de gprs den bağlanıyor.abimle denedim.Gayet güzel.Fakat tek eksiği ses iletilememesi.Görüntülü bağlanıyorsun ve mesaj yazabiliyorsun.Sessiz msn gibi düşün yani.Ama yinede değer.Chat olayı ayrı.Ondada arkadaşın dediği gibi çinliler karşılıyor paso sizi.ama yinede 3g den önce görüntülü bağlanmak isteyenlere güzel bir program.Ama ne yazıkki istediğim ülkeyi arattırmıyor.görüşemedik.

Üst Alt