BOM BOŞ GALAXY S3 DONUYOR KASIYOR..

• 6 Ağustos 2014
  • 1425 Okunma
  • 24 Cevap

1. S.a millet. ben yeni s3 aldım bi kaç defa sıfırladım bu zamana kadar bu sabah çok oyun yuklediydim ağır oyunlar bidaha sıfırladım. telefon kasmaya başladı facede olsun menu de olsun geçişlerde olsun bekliyor ya eski telefonun Ace den farkı kalmadı sinir oldum. bende ani öpke patlaması var çarpıp kırcam diye korkuyom bi yardım edin gurban olam yaa. tertemiz telefon kasıyor ve sürekli wifi bağlantısı kopuyo....

Yazan: Rhino Prime
  2. Hard reset at

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. hard reseti nasıl atıcam birde bnmki hala 4.1.2 4.3 güncellicem nasıl iyimi kötümü bilmiyorum birde yazılım güncellmede yok saten en yeni sürüm diyor ne yapacam kaldı telefon öyle bi yardım :(

4. Sam mobilden 4.3 u indir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Cwm menuden wipeleri yap

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 4.3 kurup napıcan ? Güncellik veya yeni android sürümü stabilite demek değildir. İndir xda dan neat romu kur gitsin :oke: Ben bu işlere bulaşmam diyosan 4.1.2 de kalmanı tavsiye ederim.

Rhino Prime ve Dede bunu beğendi.
  7. Anca rom ile adam olur. Xda çaren...

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  8. galaxy ace 5830 dda rom atmak kolaydı bu çok karışık anlamadım orda indir cwm ye at gitsin bittit ama
    bunda napcam bilmiyom varmı şöyler performans oyun app için önerceğiniz bi oyun ben ağır oyunları oynrım fifa asphalt 8 dungeon hunter gibi ??

9. GM rom kur şuan 4.3.1 ve inanılmaz hızlı

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. ilk defa kurcam nasıl olcak biliyom :( kernel root felan diyolar bende ace vardı orda cwm ile tık tık kuruyodum bnurda nasıl yapcam root kernel şart diyolar..

11. Root yetkisini sağlayacaksın önce, forumda ilgili konu mevcut, bende yıllarca iphone kullandıktan sonra s3 e geçtim, ve inan hiç zor değil bir kaç adımla mükemmel bir s3 üm oldu satan kişi bile şaşırdı,

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. cm rom kur. zorlanmazsin kurarken root yap cwm otomatik kuruluyor zaten sonrasini biliyosundur. kernel gerekmiyor ama istersen kernelle daha iyi hale getirebilirsin. agni pure cm kernel oneririm hem guzel calisiyor hem de boeffla ses ayari iceriyor ses kalitesi cok farkediyor ekolayzeri ayarladiktan sonra

Samsung ile gönderdi
  13. cyanogenmod11 kur kafana gore takil. tavsiyem cyanogenmod dur

Nexus ile gönderdi
  14. Kurdum ama oyunlari acmiyor sorun orda asphat 8 dh4 order chaos

Samsung ile gönderdi
  15. İlginc

Nexus ile gönderdi
  16. Telefonda darbe yok demi çip çatlayabilir çünki . Ve telefona cwm recovery yükle ordan sıfırla fix permossion u felan yap

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Cm11 attim Güzel fakat acayip ısiniyor

Samsung ile gönderdi
  18. *#9900# yaz.Sonra "2.delete dumpstate/logcat" seçeneğine tıkla. herşey tamamdır :)

19. Nereye yazacam aramaya yaziyom gecersiz diyor

Samsung ile gönderdi
  20. forumda Samsung Rom bölümünde konu açtım onu dene A z ye anlattım.

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 03:57