BOM BOŞ GALAXY S3 DONUYOR KASIYOR..

Sponsorlu Bağlantılar

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
BOM BOŞ GALAXY S3 DONUYOR KASIYOR..
S.a millet. ben yeni s3 aldım bi kaç defa sıfırladım bu zamana kadar bu sabah çok oyun yuklediydim ağır oyunlar bidaha sıfırladım. telefon kasmaya başladı facede olsun menu de olsun geçişlerde olsun bekliyor ya eski telefonun Ace den farkı kalmadı sinir oldum. bende ani öpke patlaması var çarpıp kırcam diye korkuyom bi yardım edin gurban olam yaa. tertemiz telefon kasıyor ve sürekli wifi bağlantısı kopuyo....

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hard reset at

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
hard reseti nasıl atıcam birde bnmki hala 4.1.2 4.3 güncellicem nasıl iyimi kötümü bilmiyorum birde yazılım güncellmede yok saten en yeni sürüm diyor ne yapacam kaldı telefon öyle bi yardım :(

byAndroid

byAndroid

Üye
Sam mobilden 4.3 u indir.

byAndroid

byAndroid

Üye
Cwm menuden wipeleri yap

The Shadow

The Shadow

Üye
4.3 kurup napıcan ? Güncellik veya yeni android sürümü stabilite demek değildir. İndir xda dan neat romu kur gitsin :oke: Ben bu işlere bulaşmam diyosan 4.1.2 de kalmanı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Rhino Prime ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Anca rom ile adam olur. Xda çaren...

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace 5830 dda rom atmak kolaydı bu çok karışık anlamadım orda indir cwm ye at gitsin bittit ama
bunda napcam bilmiyom varmı şöyler performans oyun app için önerceğiniz bi oyun ben ağır oyunları oynrım fifa asphalt 8 dungeon hunter gibi ??

zaferozkan

zaferozkan

Üye
GM rom kur şuan 4.3.1 ve inanılmaz hızlı

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
GM rom kur şuan 4.3.1 ve inanılmaz hızlı
ilk defa kurcam nasıl olcak biliyom :( kernel root felan diyolar bende ace vardı orda cwm ile tık tık kuruyodum bnurda nasıl yapcam root kernel şart diyolar..

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Root yetkisini sağlayacaksın önce, forumda ilgili konu mevcut, bende yıllarca iphone kullandıktan sonra s3 e geçtim, ve inan hiç zor değil bir kaç adımla mükemmel bir s3 üm oldu satan kişi bile şaşırdı,

mcnpl4

mcnpl4

Üye
cm rom kur. zorlanmazsin kurarken root yap cwm otomatik kuruluyor zaten sonrasini biliyosundur. kernel gerekmiyor ama istersen kernelle daha iyi hale getirebilirsin. agni pure cm kernel oneririm hem guzel calisiyor hem de boeffla ses ayari iceriyor ses kalitesi cok farkediyor ekolayzeri ayarladiktan sonra

Emrebali05

Emrebali05

Üye
cyanogenmod11 kur kafana gore takil. tavsiyem cyanogenmod dur

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Kurdum ama oyunlari acmiyor sorun orda asphat 8 dh4 order chaos

Emrebali05

Emrebali05

Üye
İlginc

novagtv

novagtv

Üye
Telefonda darbe yok demi çip çatlayabilir çünki . Ve telefona cwm recovery yükle ordan sıfırla fix permossion u felan yap

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Cm11 attim Güzel fakat acayip ısiniyor

korhan_20_20_20

Üye
* # yaz.Sonra "2.delete dumpstate/logcat" seçeneğine tıkla. herşey tamamdır :)

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Nereye yazacam aramaya yaziyom gecersiz diyor

NextWorld

NextWorld

Üye
forumda Samsung Rom bölümünde konu açtım onu dene A z ye anlattım.

Üst Alt