Bolt browser 14.12.2011 itibari ile ekonomiye yenik düştü ve kapandı !

Sponsorlu Bağlantılar

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Bolt browser 14.12.2011 itibari ile ekonomiye yenik düştü ve kapandı !
Şuan kullandığımız tarayıcıların çalışmama durumu var mı?

anılbaran

anılbaran

Üye
niye bolt kullanıyonuz ki. Sadede faceden vıdeo ızleniyor o kadar. , oda çok yavaş ve kalitesiz oluyor. Nokia kendi tarayıcısımı kullanyom ve çook memmunum. Gayet hızlı.Pc sitelerinde artık donma yok yavaşlama yok. Operayı aratmıyor bana göre :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bolt değilde UC web browser çok güzel başka bir tarayıcıdır. Bolt u bilmem. Ancak yeni belle web tarayıcısını kullanmak daha güzel geliyor.

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Bolt u pc gorunumu icın kullanıyrum. Sayfa ve arkadslarn duvarlarına resım ve vıdeo yuklemek için. Genelde ucweb

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
artık girmiyor :(

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Off ya şimdı pc lik face işlerını nasl yapcaz of bolt of :(

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
uc browserde yapabilirsin güvenlik sorunu çıkarmazsa

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Ucweb. Bolt gibı tam ekran yapamıyor

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
opera mobile kullan onda da var pc görünümü ayarlıyorsun

u_cosar

u_cosar

Üye
bence bolt okadar da iyi değil

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Opera mobile kullanabılmek için telefonun en az 1gb ram ihtiyacı var. 128 mb ram ile kullanmak ölüm.

----------Eklendi @ 06:33:26 ---------- Yazıldı @ 06:27:47 ----------

browse modunu zoom view yaparsan olur
yaptım ama facebook olmadı. Maxicep te işe yaradı :s

anılbaran

anılbaran

Üye
aynen opera fazla ram yiyor. Ben nokianın yaptıgı tarayıcı var ya . 7.31 sürümünde. O çıktıktan sonra operayı bıraktım. Operada bile pc siteleride donma olabiliyor. Ama kendi taryıcus artık guzel. Yani pc sitelerinde takılma yok denicek kadar az. Açıkcası o tarayıcı yı nokia çıkardıktan sonra. İştee bu dedim. Resmen telefonun keyfine vardım. işte böyle :)

haykoishak

Üye
Buna çok üzüldüm :( ben sayfa yönetiyordum. O tarz browser yokmudur ? Opera hariç

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Nokia web tarayıcısına ucweb ve bolt taki özellıklerı monte etmedıgı surece kullanıssız

orhan_acer

Üye
arkadaşlar bolt browser sonsuza dek mi kapandı yoksa sadece kısa bir süreliğinemi kapandı...

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Şirket iflas etti

tekbir07

Üye
of ya bold browser guzeldi facedeki videoları indirmeden seyredebiliyordum bu programa benzer program tavsiye eden varmı telim nokia n82 sadece youtubedekı videoları ızleyeblyrm oda kendı tarayıcısı ıle degil

lord1902

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım yok :(

Üst Alt