Böle aile düşman başına yandım ben ne yapcm şmdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
Böle aile düşman başına yandım ben ne yapcm şmdi
üni işi yalan oldu 2.ögretm turizm ve otel işletmeciliğini kazanmıştım ama harç parasının yarısını yatıramam halinde yani 385 tl + fotograf yol otel parası yani 100 de o tutar 485 tl lazım en az ama nasıl bi ailem varsa okumamı istemiyo boşver okulu işe gir çalış diyo bende 150 tl var bayramın 3 günü çlştm aldım bi yerden ama 350 tl nerdn bulcm blmyrm çlşma vaktimde yk kim 4 gnlük persnl alır ne yapcm ben ya offff

Kingmortall

Kingmortall

Üye
harbi nasıl ailen var şaşırdım :hmmm bizimkiler oku diye yalvarıyo ben okumuyorum ilginç

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
kingmor valla ilkokul okumamşları bana örnek gösteriyolar bk mlltn çocuğu nsl çalışıyo diye çıldırcam valla

..butteRfly..

..butteRfly..

Üye
ailen olmuyorsa akrabalarınla konuş,belki onlar insaflı davranır..

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
akrabalar cok farklı dgl ama dnycem en azından harç parasını bulsam devamını çalışır kazanırım

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Hiçbir zaman çalışmak marifet değildir. Elinde üniversiteden kazandığın bir meslek olduğu zaman çalışmak her zaman çok zevkli gelecektir. Ailen hakkında ne yapacağını bilmiyorum ama yukarıda da denildiği gibi akrabalarından da borç alabilir veya benim ilk cümlemde de dediğim gibi ailene güzelce, kızmadan diplomalı bir mesleğin çok daha şeyler kazandıracağını anlatırsan ailen anlayış gösterebilir. Hem ailen hem akrabaların yapmazsa bir iyilik arkadaşlarından borç da isteyebilirsin, daha da aklıma hiçbir şey gelmiyor.. Kolay gelsin..

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:hmmm enteresan nasıl insan bunlar yahu insan evladının geleceğini düşünmezmi hiç

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir zaman çalışmak marifet değildir. Elinde üniversiteden kazandığın bir meslek olduğu zaman çalışmak her zaman çok zevkli gelecektir. Ailen hakkında ne yapacağını bilmiyorum ama yukarıda da denildiği gibi akrabalarından da borç alabilir veya benim ilk cümlemde de dediğim gibi ailene güzelce, kızmadan diplomalı bir mesleğin çok daha şeyler kazandıracağını anlatırsan ailen anlayış gösterebilir. Hem ailen hem akrabaların yapmazsa bir iyilik arkadaşlarından borç da isteyebilirsin, daha da aklıma hiçbir şey gelmiyor.. Kolay gelsin..
Arkadaşlardan borç istemek olablr deniycem aile hc bşyden anlamıyo akraba bide arkadaşlara kaldık varsa başka önerileriniz alablrm inş bulurum 350 tl

----------Eklendi @ 15:23:09 ---------- Yazıldı @ 15:21:13 ----------

:hmmm enteresan nasıl insan bunlar yahu insan evladının geleceğini düşünmezmi hiç
Kendi aileleri okutmadı ya ondandr lise hayatm boyuncada yrm gn çalıştm gına geldı artık gtmek ve kurtulmak istiyorum

Marchegiani

Marchegiani

Üye

Kendi aileleri okutmadı ya ondandr lise hayatm boyuncada yrm gn çalıştm gına geldı artık gtmek ve kurtulmak istiyorum

Benim babam da okuyamadı ama bir sene neredeyse kalıyordum sınıfta lisedeyken eve giremedim 2 hafta.. Başka çareler düşünüyorum şu an, bir de Allah inancın varsa dua et kardeş Allah seni görecektir..

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
Benim babam da okuyamadı ama bir sene neredeyse kalıyordum sınıfta lisedeyken eve giremedim 2 hafta.. Başka çareler düşünüyorum şu an, bir de Allah inancın varsa dua et kardeş Allah seni görecektir..
Allah inancım var tabi aile inancım yok artık aynen dua ediyim Allahın herşeye gücü yeter banada bi yol çıkar inşallah

enkazcı

Üye
kardeş çok kötü hakikaten.sn napacaksın??otobüscüye yalwaracaksan yada otostop :oke::oke:

greenmile

greenmile

Üye
Ne alaka benim babam babasini hic gormedi uvey elinde buyudugu icin uzerime titriyo simdi kendi 9 yasindan beri calisiyormus,o okumadi diye okutmayacak diye bir sey mi var bu tamamen beyinle alakali bazilarinin calisma prensibi farkli oluyor

'Patron

'Patron

Üye
Yazık kötu olmus dostum umarım ayarlarsın.

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
Ne alaka benim babam babasini hic gormedi uvey elinde buyudugu icin uzerime titriyo simdi kendi 9 yasindan beri calisiyormus,o okumadi diye okutmayacak diye bir sey mi var bu tamamen beyinle alakali bazilarinin calisma prensibi farkli oluyor
Kısaça benim ailede beyin yk

----------Eklendi @ 17:53:26 ---------- Yazıldı @ 17:51:19 ----------

Yazık kötu olmus dostum umarım ayarlarsın.
İnş kardeşım öss kazanınca iş btmyo sözünü şmdi daha iyı anlıyorum

greenmile

greenmile

Üye
Kısaça benim ailede beyin yk----------Eklendi @ 17:53:26 ---------- Yazıldı @ 17:51:19 ---------- İnş kardeşım öss kazanınca iş btmyo sözünü şmdi daha iyı anlıyorum
Senin ailene bisey demedim kardes yanlis anlama

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
buldunmu naptn
hala vaktn varmi harc parasini yatirmak icin

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
    Konu Sahibi
şuanlık hayır ayın 8 ine kadar yatırblrm

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
şuanlık hayır ayın 8 ine kadar yatırblrm
ne kadar acigin varmaxide takilmak yerine calisp brazni tamamlayablrsn.ben inanmiyorum okumak isteyen elinden geleni yapar.belediye bile basvurablrsn harc parami yatiramiyorum dyebi kismi icin yardmci olurum sana istersenama sonrasini da dusunmen gerek kitap baska mssraflar varburs ayarlayabilirsn netten takp edeblrsn bu konuda pcde olsam bkac kaynakta atardm sana mobilim ama

----------Eklendi @ 19:53:58 ---------- Yazıldı @ 19:52:52 ----------

aileni de yadirgama hc bi zaman.herkes cocugunun iyi bir yere gelmesini ister.sadece dusunce yapisi farkli:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt