bM_dEvrİM (C5-03) V23.0.015 C 122 MB JUbiLE ÇALIŞMAMDIR…

Sponsorlu Bağlantılar

gobbels

gobbels

Üye
Leofrankly ve masterthone abiler

Rofs2 ye attım autoinstallerı hiçbir sorun yok. Cyhanne ram politikası sanırım, symbian türkiyenin yaptığını gömdüm bir iki ses sildim genel olarak cfw çok güzel ama kafama takılan bir iki olay var.

1-Mesajda yeşil onay ikonu ve klavye ikonu'nun yerleri değişmiş eski halinin modu varsa sizde paylaşır mısınız ?

2-resimdeki 1x1 deki çince uygulama dışındaki diğer çince uygulamalar ne iş yapıyor söyler misiniz ? (mobilden attım umarım doğru linktir resimin linki.)

3-Yatay klavyem böyle oluyor rompatcher yamasını atabilir misiniz ?
3.5-Open4all ve instalhack yamaları yeşil fakat telefonu kapatıp açtığımda rompatcher add to auto dememe rağmen başlatmıyor yamaları yine modu varsa istiyorum.

Biliyorum çok şey istedim kusura bakmayın ama v23 tabanlı en iyi cfw bu ve kendim için mükemmel yapmak istiyorum.

Leofrankly alınma ama senin cfw.de ram , mesaj ve hat çekmesinde sıkıntılar yaşadım :) bunları saymazsak senin cfwde iyi :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Ram mi? :D güldürme beni neyse o çince uygulama tuş kilidini değiştirmeye yarıyor 1. sayfada öyle yazmış bak adam dimi. 3in1 yamasını bul biyerden onunla yatay klavyeni düzeltebilirsin. Mesaj yazarkenki yeşil ikonun orjinalini isteyen bi sen varsın herhalde basması zor gelmiyormu öyle ? peninputgenericitut olması lazım onu orjinaliyle değiştir istediğin gibi olur

LeaD3R

LeaD3R

Üye
peninput
genericitut
Ne güzel la kafiyeli :ehe

gobbels

gobbels

Üye
leo dalga geçiyorsun ama benim sorduklarim diğer çince uygulamalar.orada yazmışım bak di mi ?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Arkadaşım ben bu cfw yi kullanmadım. Neden? çünkü telefonum yoktu yüklicek cfw yapımcısıda ben değilim bak bakıyım kim hazırlamış paylaşmış. Ben sana hiç yoktan yardım etmek istedim beğenmiyorsan dediklerimi yapmazsın. Benim dalga geçtiğm konu ram de skıntı yaşaman çünkü revolve 65 mb ram görüldü

gobbels

gobbels

Üye
Arkadaşım ben bu cfw yi kullanmadım. Neden? çünkü telefonum yoktu yüklicek cfw yapımcısıda ben değilim bak bakıyım kim hazırlamış paylaşmış. Ben sana hiç yoktan yardım etmek istedim beğenmiyorsan dediklerimi yapmazsın. Benim dalga geçtiğm konu ram de skıntı yaşaman çünkü revolve 65 mb ram görüldü

Sen "ben yardım ederim" dediğin için herşeyi biliyorsun diye düşündüm.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Ben bilmyorum arkadaşım. Hayrlı geceler

88888888

Üye
özkan ç. isimli arkadaşın bell shell cfw çalışmasındaki fontu yüklermisin birde themeloader.png sini yükleyerek eklermisin kardeş 2 gün bekleyeceğim cfw konuunda ancak flashlamayı biliyorum sade sade olması çok iyi elleriize sağlık ve teşekürlerimi sunuyorum

tosyaburak

Üye
kardes bu cfw nokia 5228 e uyumlumudur

salihyüceer1996

Üye
dokunmatik hızı nasıl iyi mi

okay349

Üye
phoenix hangi sürümünü yükleyeceğizzz acilll yanı verinn...phoenix in hangi sürümünü yüklücez

Üst Alt