bM_dEvrİM (C5-03) V23.0.015 C 122 MB JUbiLE ÇALIŞMAMDIR…

Sponsorlu Bağlantılar

Atacan-

Atacan-

Üye
Üzüldüm böyle bir fırsatı ben 3 gün için kaçırdım.
Keşke uğraşsaydın.
Neyse sağlık olsun.

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
Valla Son Tuğra'dan memnun olmasan yüklemek isterdim . Çünkü Belle arayüzü kurdum zar zor bida bozmak istemiyorum ama senin CFW'lerin çok başarılı kardeşim eline sağlık Allah razı olsun + rep

kartal555

kartal555

Üye
c5 - 03 cwf si 5800 a uyar mı acaba ?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Vay :D Hayırlı uğurlu olsun emektar sende mi elini eteğini çektin :D

anılbaran

anılbaran

Üye
bunu yüklemek için sabırsızlanıyorum :)

anılbaran

anılbaran

Üye
az önce dayamadım yukledim çok hoş olmuş gerçekden :)

Tema efektleri yanlız hiç belli olmuyor yok gibi neredeyse bu sadece bende mi böyle :)

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
az önce dayamadım yukledim çok hoş olmuş gerçekden :)

Tema efektleri yanlız hiç belli olmuyor yok gibi neredeyse bu sadece bende mi böyle :)

Tema efektlerini hiç kullanmıyorum ben o yüzden komple klasörunu kaldırdım dostum :) stabil olarak ram 50 nin altına inmez bu yönü çok hoşuna gidecektir :) umarım işini görür geliştirmek isteyen herkes bu cfw üzerinde çalışabilir ahanda bu bende maxicep ailesine miras olsun :-)

anılbaran

anılbaran

Üye
:oke:

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
rofs2 size ı 60 mb yapaydın telefon hafızası 130 a dayanırdı herhalde :d baktım kurcalımda rofs2 felan tam doluda değil yapılabilir ah telefonum olaydı :D

vedatvedat

vedatvedat

Üye
hafıza olarak güzel bir çalışma olmuş bunu düzenleyip kullanacagım tuş kilidi çince galiba onu kaldırıp normal sürüklemeli tuş kilidi yapacagım isteyen olursa paylaşırım.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Menübar işiyle galiba sende uğraşmıyorsun :D o kadar sıkıcı bir iş mi :D

KeremS23

KeremS23

Üye
iyi günler biri beni aradığında hafıza kartımdan seçmiş olduğum zil sesi çalmıyor ben mi bi yanlış yaptım yardım ederseniz sevinirim...

gobbels

gobbels

Üye
Beni pek biyerine takan olmamış :megafon: :off:

Auro installer ikonu yok yüklemeye çalışıyorum hata alıyorum CFW'ni iki kere yükledim aynı hata gene alındı yeter bi cevap verin !!

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Beni pek biyerine takan olmamış :megafon: :off:

Auro installer ikonu yok yüklemeye çalışıyorum hata alıyorum CFW'ni iki kere yükledim aynı hata gene alındı yeter bi cevap verin !!

herkesin işi gücü var evlat bak can sıka sıka konuşma ki ilgilenmek zorundada değilim yüklemek senin tercihindi sonucunada sen katlanırsn ! Modlama yapan arkadaşlarden autoinstalin mod halini al rof2 ye at ve tekrar paketle düzelir. Onuda nasıl yaparım diye sorma ara bul !

gobbels

gobbels

Üye
Alttaki ve üstteki yorumu cevaplamışdın benimkini atlamışdın da çok sinirlendim.Kusura bakma.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Alttaki ve üstteki yorumu cevaplamışdın benimkini atlamışdın da çok sinirlendim.Kusura bakma :'(
Sana ben yardım edeyim . Rofs2 yi nokia cooker ile aç güncel bir autoinstaller ı siscontents le parçalayıp rofs2 ye at ve onunla flashla düzelecektir.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Sana ben yardım edeyim . Rofs2 yi nokia cooker ile aç güncel bir autoinstaller ı siscontents le parçalayıp rofs2 ye at ve onunla flashla düzelecektir.

Teşekkürler Leo :) bu arada ünide ilk sınavlar keyfine az kalmıştır bayram sonrası vize keyfi şimdiden başarılar paşası :-)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Eyvallah reis sağolasın :D

Üst Alt