.BLZ Uzantılı Olmayan NGAGE Oyunlarını YÜKLEMEK

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
.BLZ Uzantılı Olmayan NGAGE Oyunlarını YÜKLEMEK
.BLZ Uzantılı Olmayan NGAGE Oyunlarının Yüklenmesi

**Önce PC Suite ile Telefonumuzu Eşleştireceğiz.. Eğer PC Suite ile zaten eşleştirdiyseniz,bu makaleyi okumaya dewam edin, yok ben PC SUİTE yi Bluetooth ile eşleştiremedim derseniz, buraya tıklayarak PC Suite ile PC-Telefon arası bağın kurulması konusunu okuyarak buraya dönünüz .. ;)

Şimdi PC Suite ile telefonumuz eşleşti .. :)
Aşağıdaki linkten File Manager' i indirin ve Bilgisayarına kurun .. Pc suite eşleştirilmişken bu file manager i çalıştırın ve Teleofnunuzun modelini seçin yukardan .. Bundan sonra artık telefonunuzu çok rahat kontrol edebileceksiniz, tleeofnunuzun disklerini görecek file manager ve tüm NGAGE oyunlarını bu sayede hemen atabileceksiniz .. ;)

>> Epocware File Manager yüklemek için tıklayın .. <<

Çektiğiniz zip yada rar uzantılı ngage oyununu dosyasını extract edin..(Sağ tıkla / Extract To Here - Buraya Çıkart yapın) Rar uzantılı ise Winrar programını temin etmeyi unutmayın bilgisayarınıza, bu noktadan sonra bir klasör oluştu ve içinde System , Libs , Data vs.. gibi ilginç klasörler oldugunu göreceksiniz ... Şimdi yapacagimiz şu ..

Bilgisayarına extract halde elde ettiğiniz klasörün içindeki tüm klasörlerin görüntüsünü, telefonun E sürücüsüne atmanız ... Bunu sürükle bırak yöntemi ile, aynen windows da bir hdd bölümünden, diğer hdd bölümüne dosya kopyalarmış gibi kopyalacaksınız Epocware File Manager ile .. Epocware file manager iniz E sürücüsüne girilmiş şekilde açık halde kalsın ve , oyunun klasörlerinin içindekileri komple telefondaki E sürücünüze atın ..

Şöyle daha açıklayıcı olur umarım ; Sizin bilgisayarınızda açtıgınız dosyada apps klasörünün içinde örnegin sonic klasörü var, bu klasör aynen telefonunuzun e sürücüsü / system / apps klasöründe olmalı, apps klasöründeki görünümleri aynı olmalı, mesela sadece sonic klasörü yok, yanında bir de Libs klasörü var derseniz, aynen telefonunuzun e /system/libs klasörüne o ögeleri yerleşmiş görmeli, yerleştirmelisiniz ..

Elinizde bir klasör var ve amaç bunu telefonun "E" diskine atmak , ummarım işi çözdünüz .. 8)

Tüm NGAGE Oyunlarıı güncel olarak bulabileceginiz tek adres , tek link , MaxiCep.Com FArkı
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=3030

rmertakyuz

Üye
BENİM TELEFONUM 7610 VE FİLE MANAGERDEKİ TELEFON MODELİ SEÇME YERİNDE 7610 YOK. NE YAPABİLİRİM. BİRDE EGER O DOSYANIN İÇİNDEDE RAR VARSA ONUDA EXTRACT EDECEKMİYİZ.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
7610 yerine 6600 seçersen olamsı lazım....

swedeniz

swedeniz

Üye
BENİM TELEFONUM 7610 VE FİLE MANAGERDEKİ TELEFON MODELİ SEÇME YERİNDE 7610 YOK. NE YAPABİLİRİM. BİRDE EGER O DOSYANIN İÇİNDEDE RAR VARSA ONUDA EXTRACT EDECEKMİYİZ.
sevgili yawruccum 7610 bırak 6600 a gecextract yapmayı unutma B)

boray_07

Üye
Originally posted by Negative®@Dec 27 2004, 09:50 PM

**Önce PC Suite ile Telefonumuzu Eşleştireceğiz.. Eğer PC Suite ile zaten eşleştirdiyseniz,bu makaleyi okumaya dewam edin, yok ben PC SUİTE yi Bluetooth ile eşleştiremedim derseniz, buraya tıklayarak PC Suite ile PC-Telefon arası bağın kurulması konusunu okuyarak buraya dönünüz .. ;)

Aşağıdaki linkten File Manager&#39; i indirin ve Bilgisayarına kurun .. Pc suite eşleştirilmişken bu file manager i çalıştırın ve Teleofnunuzun modelini seçin yukardan .. Bundan sonra artık telefonunuzu çok rahat kontrol edebileceksiniz, tleeofnunuzun disklerini görecek file manager ve tüm NGAGE oyunlarını bu sayede hemen atabileceksiniz .. ;)

>> <<

Çektiğiniz zip yada rar uzantılı ngage oyununu dosyasını extract edin..(Sağ tıkla / Extract To Here - Buraya Çıkart yapın) Rar uzantılı ise Winrar programını temin etmeyi unutmayın bilgisayarınıza, bu noktadan sonra bir klasör oluştu ve içinde System , Libs , Data vs.. gibi ilginç klasörler oldugunu göreceksiniz ... Şimdi yapacagimiz şu ..

Bilgisayarına extract halde elde ettiğiniz klasörün içindeki tüm klasörlerin görüntüsünü, telefonun E sürücüsüne atmanız ... Bunu sürükle bırak yöntemi ile, aynen windows da bir hdd bölümünden, diğer hdd bölümüne dosya kopyalarmış gibi kopyalacaksınız Epocware File Manager ile .. Epocware file manager iniz E sürücüsüne girilmiş şekilde açık halde kalsın ve , oyunun klasörlerinin içindekileri komple telefondaki E sürücünüze atın ..

Şöyle daha açıklayıcı olur umarım ; Sizin bilgisayarınızda açtıgınız dosyada apps klasörünün içinde örnegin sonic klasörü var, bu klasör aynen telefonunuzun e sürücüsü / system / apps klasöründe olmalı, apps klasöründeki görünümleri aynı olmalı, mesela sadece sonic klasörü yok, yanında bir de Libs klasörü var derseniz, aynen telefonunuzun e /system/libs klasörüne o ögeleri yerleşmiş görmeli, yerleştirmelisiniz ..

Elinizde bir klasör var ve amaç bunu telefonun "E" diskine atmak , ummarım işi çözdünüz .. B)
:oke: slm dostum.ya benbu pc file manageri yükledim sayende ve senin dediğin gibi manegerı açtığım zaman yukarıdan te.modelini seçtim.blue tooth bağlantısıda kurulu. ve aynı şekilde rar dosyasını extrech yaptım senin dediğin gibi içinde sistem vs. bulunan dosyayı tel atmaya çalıştımama dosyaları atmayı beceremedim. sürüklediğim zaman ilk bi telefona bağlansın mı diye soruluyo kabul ediyirum ama incorrect permissions diye uyarı çıkıyo.napmalıyım ?????şimdiden saol

aTTra

Üye
Lütfen burada sorular sormayınız, ilgili forum konularına yeni başlık açın lütfen.

wrelock

Üye
arkadasım ılk once ındırdıgın rar dosyasını ac ıcındekılerı masa ustune at.Daha sonra dosya yonetıcısı ıle surukle bırak yontemı ıle bunları ılgılı klasorlere atabılırsın.Yani bılgısayardan nokia nın dosya sıstemını kontrol edebilecegin sistem prog. olmalı buradan surukle bırak yapabilirsin..

mcelebi99

Üye
abi bende n-gage var.pc rar&#39;ı açmıyo fakat tel açıyo telden neyapabilirim

umit74

Üye
arkadaşım bende 6600 var ama bi türlü oyunu açamadım bilgisayarda extrac ettim ama meta-ınf klasörü var altında da birsürü dizin açık halde clas a, clas b diye gidiyor ama dediğin gibi app veya lib sadece telefonda var ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaş, meta-inf vs. gibi klasörler çıkıyorsa, o java uygulama yada oyundur, ngage oyunlarının yüklenmesi ile alakalı değil ..

O dosyayı açmadan direk telefona göndereceksin..

jaydee

jaydee

Üye
splinter cell i cektim n-gage oyunları bolumunden ama system dosyası fln yok busuru dosya var nası yukleniyor bu oyun ?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Çektiğiniz java oyun olmasın biz ngage oyun yüklenmesinden bahsediyoruz ve hepsini ilk mesajda açıkladım ;;)

Oyun java ise, içinden birçok dosya çıkıyorsa, açmadan yollamanız anlamına gelir .

memcosch

Üye
selam arkadaslar bende 6630 var ve epoc fıle manager da benım telefon yok ne yapmam lazım fıle explorerı nerden ındırebılırım pc ye

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Telefonunuzda öncelikle çok kısıtlı oyun çalışması söz konusu ngage oyunlarından onu belirtelim.

Diğer konu, Epocware nin daha şu an 6630 gibi yeni telefonlara desteği yok ama bir denemekte fayda var, belki 6600 ı seçerseniz, telefonunuzu görür belli olmaz denemedigim için birşey diyemiyorum ..

Onun dışında yeni versionu beklemeniz gerekecektir .. Yakında çıkacaktır ummarız.

halilaksu

Üye
file menager programında n-gage için hangi modeli seçmem lazım...

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ngage desteği yok maalesef o programın ama bir deneyin belki 6600 falan uyar..

halilaksu

Üye
saol ustam deneyeceğim...

serkandemirel76

Üye
Originally posted by Negative@Dec 27 2004, 10:50 PM

Aşağıdaki linkten File Manager&#39; i indirin ve Bilgisayarına kurun .. Pc suite eşleştirilmişken bu file manager i çalıştırın ve Teleofnunuzun modelini seçin yukardan .. Bundan sonra artık telefonunuzu çok rahat kontrol edebileceksiniz, tleeofnunuzun disklerini görecek file manager ve tüm NGAGE oyunlarını bu sayede hemen atabileceksiniz .. ;)

>> Epocware File Manager yüklemek için tıklayın .. <<

Elinizde bir klasör var ve amaç bunu telefonun "E" diskine atmak , ummarım işi çözdünüz .. 8)

Tüm NGAGE Oyunlarıı güncel olarak bulabileceginiz tek adres , tek link , MaxiCep.Com FArkı
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=3030
[post=2442]Quoted post[/post]​
pc suite ile telefonu eslestiremedim.."buraya tiklayiniz "linki calismiyor

yigiter

Üye
Ben ngage var usb den bagladigimda dosyalar1 rahatl1kla atabiliyorum

pcsuit tan1d1g1m pek cok insan gibi bende bagl1yamada1m. bu yuzden bir kart okuyucuyla dosyalar1 /system/apps/(oyunadi) dizinine. vede baz1 oyunlarda libs dosyalarini /system/libs/ seklinde yollarsan1z hersey hallolur. yani ben oyle yapiyorum sizi bilmem tabii..
(system dosyalar1 buyuk ihtimalle gorunmezdir)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Link düzeltildi.

Üst Alt