.BLZ Uzantılı Olmayan NGAGE Oyunlarını YÜKLEMEK

Sponsorlu Bağlantılar

artemis

Üye
yaa arkadaslar ben bunlari yapiyorumda yani oyunlari yukleyebiliyorum ( kart reader var kolay oluyor) fakat benim telefonda (6600) king of fighter calismiyor yaa neden olabilir... oyun basliyor seciyorum kisilaride seciyorum dovus baslayacakken cıkıyor oyundan.... bu sorunu bilen var mi...
Ve oyunlar ve aciklamalar cok guzel olmus emegi gecen herkese cok tesekkur ederim ve tel konusunda maxicep'i tek gecerim zaten....
herkese basarilar...

karakaplan977

Üye
saol arkadaş zaten biliyodum ama tekrar hatırlattığın için saol.splinter cell favorim.fifa da güzel . sonic rayman 3 oyunlarıda harika

msw

msw

Üye
<div class='quotetop'>(karakaplan977 &#064; Jan 19 2006, 03&#58;09 PM) [post=256603]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
saol arkadaş zaten biliyodum ama tekrar hatırlattığın için saol.splinter cell favorim.fifa da güzel . sonic rayman 3 oyunlarıda harika
[/b][/quote]

Teşekkür etmek için biraz geç olmadı mı. .. Tarihe göz atalım

umudo

Üye
ya dostum ben indirdim crash nitroyu rar.dosyası cıktı. onun içinden 1 tx.t dosaysı cıktı. onun werdii linki yazdım browsera 1 zip dosyasi werdi. zipi actim içinden 1 rar. dosyasi cıktı. işte zipin icinden cıkan rar. dosyasısnın sifresi maxicep.com diil. e n peki????

sfak

Üye
Arkadaşlar calısmalarınız için tesekkürler bir çok faydalı bilgi edindim sayenizde.

balli31

balli31

Üye
ya ben cardreader ile n-gega oyunu atamazmıyım

waterboy

Üye
bulinklerdeki oyunları indirdik amma rar şifresi istiyor . sifre nedir bilen varsa yollasın bana

dalı verdik düş

Üye
benim tel. 6600 pc suite de telefonu bt ile buluyo ama bağlanmıyo lüütfe nnnn yardı [email protected] dan yollarsanız sevinirim

Üst Alt