Bluetooth Kulaklık Lazım

Sponsorlu Bağlantılar

mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth Kulaklık Lazım
Yaw arkadaşlar nokia 6680 ime bluetooth kulaklık alcam ama hiç anlamıom hangi özelliklere bakılır felan.. tabi ilerde n90 a dönmeyi düşünüyom ona göre 100ytl ye kadar bana hangi modeli yada markayı önerirsiniz..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hbh 600 öneririm..

perfectlover

Üye
Farketmez. Ama alacağın kulaklığın Bluetooth versiyonu önemli. Telefonunla uyumlu olsun. Dikkat et, class 1 veya 2 olmasından bahsetmiyorum. v1.1 veya daha farklı olmasında bahsediyorum.

gentleman

gentleman

Üye
arkadaşım bluetooth kulaklığında jabra derim dikkat edilmesi gerekense bekleme ve konuşma süresidir bt330 güzel bir model

mahirmete

mahirmete

Üye
    Konu Sahibi
yani şimdi bluetooth 2.0 çalışmaz mı? 1.1 mi almalıyım.

perfectlover

Üye
<div class='quotetop'>(mahirmete &#064; May 18 2006, 12&#58;20 AM) [post=336792]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yani şimdi bluetooth 2.0 çalışmaz mı? 1.1 mi almalıyım.
[/b][/quote]
Hayır elbette 2.0 al. Benim demek istediğim bunun öyle olup olmadığına dikkat et.

gentleman

gentleman

Üye
arkadaşım 6680 tüm kulaklıklar çalışır .1.1 ve 1.2 var bildiğim kadarıyla 2.0 kulaklıkta yok

Lion Heart

Lion Heart

Üye
<div class='quotetop'>(gentleman &#064; May 18 2006, 12&#58;41 AM) [post=336814]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşım 6680 tüm kulaklıklar çalışır .1.1 ve 1.2 var bildiğim kadarıyla 2.0 kulaklıkta yok
[/b][/quote]
Bende bluetooth version v1.1 ve v1.2
ben v2.0 nin olup olmadığını bilmiyorum sizin böyle bir bilginiz var mı?
En garantilisi Nokia kulaklık kullanmak yani telinin markası ile aynı olursa uyumluluk oranı artar.

AYRICA JABRA BT150 BLUETOOTH KULAKLIK İÇİN BİR hepsiburada.com kullanıcısının yorumu:

Ortalama Değerlendirme :
21.04.2006 Fiyat / Performans süper
Ürünü öncelikle şarj etmek gerekiyor. Nokia 6680 tel kullaniyorum..Eşleştirme çok kolay yapılıyor. Ses kaliteside gayet temiz ve net.. Karsi tarafa boguk bir ses gitmiyor..Ev icersinde (10m yaricapinda) sorunsuz kullanabiliyorsunuz. LED bilgilendirmesi iyi ancak tek tusa 3 gorev atanmasi biraz kotu..Fakat alisinca sorun yok..
BT kulaklik almayı dusunuyorsaniz bu urunu hic tereddutsuz alabilirsiniz

Ürün özellikleri:Jabra BT150, 6 saate kadar konuşma süresi 110 saate kadar bekleme süresi ile size nerede olursanız olun haberleşme özgürlüğü verir
16 gr. ağırlığındadır
Gelen çağrı uyarısı sesi, son aranan numarayı tekrar arama
Birden fazla renkli led ışığı ile şarj ve batarya durumunu gösterme
Tek tuşla cevap verme ve konuşmayı bitirme ve ses kontrolü
Çift yönlü profil
Bluetooth 1.2 özellikli kulaklık ve eller serbest profili
BLUETOOTH ÖZELLİĞİ BULUNAN TÜM CEP TELEFONLARI İLE UYUMLUDUR
fiyatı:KDV Dahil 93,93 YTL / 93.930.000 TL

ghost_ysw

ghost_ysw

Üye
arkadaslar bende 6600 var ve bi yerden bluetoth kulaklık buldum kurdum ama zaaafı bendeki mp3 leri caldıgımda cihazdan tuhaf bi ses cıkıyoodu bende sordum bi kac kisiyee onun desteklemesi lazım dediler... ona dikkat et alırken... sonra pisman olma

polat_ketur_76

Üye
Jabra güzel gerçekten kullanıcıyım

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
Hiç bir bilgim yok

Oğuz Özseyrek

Oğuz Özseyrek

Üye
Tşkler Bilgiler İçin Yararlı Oldu.

gsmelih