Blackmart Alpha 0.49.92 - Alternatif Market Uygulaması (Çalışan sürüm).. Herşey bedava :)

pasha05

Üye
Arkdasım cokta tecrubem olmamakla beraber APPLANET in serverlerı kapalı buradan takıp edebılırsın su anda offlıne durumunda.2 sorunun sanırım paket ayrıstırma sorunu bu konuna da senın yapacagın pek fazla bırsey yok,cunku hatalı yukleme olmus olabılır..Dedıgım gıbı daha tecrubelı arkadaslar sana daha net bır cevap verebılır

Bu program guzel ama cok asiri yavas download yapiyor bu normal mi?

evet ayrıştırma hatası,ya programın yapımcısı tarafından doğru dürüst yapılmamıştır(becerememiştir) yada mesela sen 2.1 kullanıyorsan 2.3 uyumlu bi programı kurmaya çalışırsan bu hatayı alırsın

Bogard

Üye
Allah razı olsun böyle bir şey arıyorum bende root yapmamak için cihazı =)

siber86

Üye
valla süper bende root yapmak istemiyodum telefonun garantisini bozmamak için bu iyi oldu ilaç oldu )

bu programı ne zaman yüklesem super user sürekli hata veriyor... yinede teşekkürler,güzel paylaşım

ellerine sağlık çalıştı netim bu gün garipleştiği için henüz indirme yapamadım yarın indirmeye başlarım.

Bende bu programı iindirdim kurdum fakat programlar aşırı yavaş iniyor hatta inmiyor örneğin cut the rope indirmeye kalktım bayağı sürdü ve telefonu kenara bıraktım açtım uygulamadan eser yok yani bi işime yaramadı yardımlarınızı bekliyorum...

Treez

Üye
9mm oyununu indirdim,yukledim ama checking license uyarısından sonra markete yönlendiriyor acil yardım..

ahetahet

Üye
bu bedava uygulamalar denilen marketlerin hepsi yalan hepsini indirdim denedim sonunda elbet lisans istiyor yada ben yanlis biliorum bu kadar kisi karsisinda

AYNA

Üye
arkadaşlar sadece türkçe uygulamaları güncel bir şekilde bulabileceğim bir market var mı? program olarak tele yüklenecek bir market?

m.i.t

Üye
alternatif baska link koyabilirmisiniz