Blackberry Z10 satışları iyi başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Blackberry Z10 satışları iyi başladı
Kanada kökenli akıllı telefon devi RIM ya da yeni adı ile Blackberry, geçtiğimiz 30 Ocak tarihinde yeni bir dönemece girmişti. İsminden başlayarak, tamamen yenilenen firma yeni akıllı telefon modelleri olan Blackberry Z10 ve Blackberry Q10′un yanı sıra yeni mobil işletim sistemi Blackberry 10‘u da resmi olarak duyurmuştu.

Tanıtımın hemen ardından Blackberry Z10 akıllı telefon satışa sunulmuştu. Özellikle Blackberry fanları başta olmak üzere akıllı telefon meraklıları tarafından beklenen Blackberry Z10‘un satış durumu hakkında detaylar da gelmeye başladı.

BURADAN detayları öğrenebilirsiniz.

Türk-X

Türk-X

Üye
BlackBerry yaptığı yeniliklerle birlikte marketini çok hızlı geliştirmeli+ Haber İçin :tşk:

Türe

Türe

Üye
75.000 fena değil ama yine de çok az :hmmm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
BlackBerry yaptığı yeniliklerle birlikte marketini çok hızlı geliştirmeli+ Haber İçin :tşk:

emin ol ki en cabuk gelisen market blackberry olacaktir. detaylarini yazmiyorum, adamlar 10000$ odul vaad ediyorlar. gelistiriciler blackberry10 icin uygulama basiyorlar desek yeridir :)

pckobat_78

Üye
Eğer diğer blackberryleri gibi stabil ve bazı teknik hatalarından kurtulmuş olursa çok umutlu olduğum cihazlar...

pRime.

pRime.

Üye
75.000 fena değil ama yine de çok az :hmmm

1000 kadarı native uygulama, kalanlar yer imi ve android uygulamaları. bir de oyunlar. kullananlar bu şekilde söylüyor. native uygulamaların görselliği ve kalitesi çok iyiymiş. blackberry uygulama sayısına oynadı tanıtım için ama native olanlar hariç kalanlar pek bir işe yaramıyor şu an için özellikle android uygulamaları sık sık çakılıyormuş.

bu arada söylenilene göre bb'nin ilk amacı business pazarına tekrar sahip olmak.

meme4

meme4

Üye
Blackberry hiç sevmiyorum neden onuda bilmiyorum bugün telefon alsam

1)Nokia
2)Apple
3)Samsung
4)Lg
5)Htc

Olarak seçimimi yapardım.
Blackberryi ise tercih dışı bırakırdım.

Türe

Türe

Üye

1000 kadarı native uygulama, kalanlar yer imi ve android uygulamaları. bir de oyunlar. kullananlar bu şekilde söylüyor. native uygulamaların görselliği ve kalitesi çok iyiymiş. blackberry uygulama sayısına oynadı tanıtım için ama native olanlar hariç kalanlar pek bir işe yaramıyor şu an için özellikle android uygulamaları sık sık çakılıyormuş.

bu arada söylenilene göre bb'nin ilk amacı business pazarına tekrar sahip olmak.

Mantıklı abi. :hmmm Zaten BB bundan sonra normal pazara sahip olmayı beklemesin , iş sektörünü almayı hedeflesin bence de

• Beğen
Tepkiler: EneSismanoglu
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Blackberry hiç sevmiyorum neden onuda bilmiyorum bugün telefon alsam

1)Nokia
2)Apple
3)Samsung
4)Lg
5)Htc

Olarak seçimimi yapardım.
Blackberryi ise tercih dışı bırakırdım.

LG HTC'den önce :hmmm

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
Haber için :tşk: + Marketi 75.000 bence hiç yeterli bir sayı değil. Çok hızlı gelişmesi lazım. Satış konusunda bence de yalnızca iş sektörüne hakim olur bu saatten sonra sadece.

danger6800

danger6800

Üye
Nokia lumia 920 daha iyi bence.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar ben hayatımda bu kadar kötü bir kamera görmedim. Babam yeni telefon alacaktı. Ben BlackBerry aldırdım. Z10 aldı. Kullanım bakımından mükemmel bir telefon ancak kamerası berbat. iPhone 5 in kamerasıyla karşılaştırılamaz. Ancak babamın kamerayla işi olmaz uygulamalarla da ilgilenmez. Sadece mail alsın. Arama yapsın yeter.

pRime.

pRime.

Üye
Arkadaşlar ben hayatımda bu kadar kötü bir kamera görmedim. Babam yeni telefon alacaktı. Ben BlackBerry aldırdım. Z10 aldı. Kullanım bakımından mükemmel bir telefon ancak kamerası berbat. iPhone 5 in kamerasıyla karşılaştırılamaz. Ancak babamın kamerayla işi olmaz uygulamalarla da ilgilenmez. Sadece mail alsın. Arama yapsın yeter.

cihazın bir kaç detay resmini çekip atabilir misin?

tempestshine

tempestshine

Üye
Tasarımı ilginç geldi

CasuS_87

CasuS_87

Üye
tasarım iyi .. markette iyi olacak mı bakalım :hmmm

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Uygulamada altta geri tuşu beliriyor ve büyük yer kaplıyor. Geri tusunu ios veya androidin yeni yapmaya basladigi gibi uygulamayla butunlesmis daha az yer kaplayan bisey yapsalar daha iyi olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt