• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

BlackBerry Torch 9800 I Teknik Özellikleri I Fiyatı I İnceleme I İşlemci I Türkiye I Resimler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ares_06

Üye
kullanımı zor ama bi öğrenn bi daha bilgsayarı ble bgnmezsiniz wkrnı dkunmayık orta tuş dokunmatık +tuşlar handı telde var kıe

xxejderxx

Üye
s.a arkadaşlar benim çok acill bi sorunum war şu anda trident t10 telefonu kullanıyorum telefonu açıyorum açılış mesajı falan geliyor sonra telefon açılır açılmaz donuyor bunun sebebini bilen kimse yok mu weya ne yapmam gerek.. çok acill..

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
wave bile daha iyi

CasuS_87

CasuS_87

Üye
süperr yaa :D 3'ü 1 Arada Q klawye, Kızak Vee Dokunmatik ekran :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
BlackBerry telefonları haketede güzel

hakan_wanted

hakan_wanted

Üye
arkadaşlar alalı yaklaşık bir ay oldu. BİS olmadan zaten telefon hiçbişey. özelliklerine gelince çok ayrı bi özelliği yoq sadece bence adı var. kullanımı rahat ama içi bom boş kamerası gerçekten çok güzel. wrdiğim bu paraya çok daha ii telefonlar alabilirdim. bende bide E72 var. bence o daha kullanışlı daha rahat daha çok özellik war. örneğin blakberry harita uygulaması tam bi çile emin olun

YILDIRIMHAN

Üye
bende var.pek güzel değil.ipone 3gs veya 4 alın daha iyi

Siyah.

Siyah.

Üye
saol

Hooligan™

Hooligan™

Üye
tasarımı güzel değil

'Davut

'Davut

Üye
Blackbeery nin tasarımları hiç beğenmem ama harbiden çok karizmatik kullanımdan zevk alanacak bir Telefon...Tabii Beyaz rengi süper birşey...:)

MusiqStyle

MusiqStyle

Üye
görüntü güzel

Keremas98

Üye
Allah nasip ederse babam bana alacak

technoshark

technoshark

Üye
görüntüye aldanmayalım bence :oke:

sidemir

Üye
LG optimum black almadan once düşünmüştüm almayı ama gerçekten sadece görüntüden ibaret sanırım??!!!

technoshark

technoshark

Üye
blackberry touchscreen olayını tam çözemediği için yeni modellerinde isteyenlerin kullanması için kapanabilir klavye koymaya karar vermiş.

dufy85

dufy85

Üye
aynen touch screen olayında sorun var.

arkadaşım da kullanıyor ve çok saçma bir yazılımı var :kotu:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
hadi ya :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt