BlackBerry neden hiç kullanılmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry neden hiç kullanılmıyor ?
Evet arkadaşlar bu model telefon neden kullAnilmaz ben anlamadim. Klavyesi iyi diyorlar. Kamerası mı iyi değil. Çok gucvenlikli diyolar birlen biri varsa anlatsın bana. Key 2 kullanıcılarına sesleniyorum. Klavyesi hakkında bilgi istiyorum. Bu marka eskiden batacakti. Neden? Microsoft gibi mi ? Benim eski telefonum Microsoft 535 ti birşey yaramıyor. Mağazası berbat. Şimdi BlackBerry aynısı olmasin. Bu markayı hiç duymamıştım eskiden ..

Cadillac34

Üye
BlackBerry'nin eski kodellerini diyorsan onlar da Symbian'lı Nokia'lar gibi öldü. Yeni modelleri var ama sadece Android için geçerli. Ama çok tutulmadı tabii.

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry'nin eski kodellerini diyorsan onlar da Symbian'lı Nokia'lar gibi öldü. Yeni modelleri var ama sadece Android için geçerli. Ama çok tutulmadı tabii.
Evet, öyle ben çok mesajlasiyom. Hızlı mesajlaşma için bir telefon ariyom. Baktım çok iyi diyolar bu telefona internette

Cadillac34

Üye
Ona bakarsan herkes mesajlaşıyor. Mesajlaşmayan kimse var mı sence?

• Beğen
Tepkiler: Enginmurat
Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Ona bakarsan herkes mesajlaşıyor. Mesajlaşmayan kimse var mı sence?
Öyle ama ben aşırı telefon kullanıyorum. Bilgisayar hiç kullanmiyom desem yalan olur. O yüzden kullanışlı bir telefon ariyom

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Yeni,Androidli Blackberry telefonlar var.Kullanılmıyor desek yanlış olur.Kullananlar var azda olsa.

• Beğen
Tepkiler: Enginmurat ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Öyle ama ben aşırı telefon kullanıyorum. Bilgisayar hiç kullanmiyom desem yalan olur. O yüzden kullanışlı bir telefon ariyom
Bizde sürekli telefon değiştiriyoruz. Değiştirmiyoruz desek ayıp olur. O yüzden güncel telefon bul kendine.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tarih Oldu :D

phasan

phasan

Üye
yok artık kullanan

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
başlığa baktım afalladım :D 2015ten gibi :D zaman ne hızlı geçiyor.
bb telefonlar iyi olsa da artık millet uygulama ve oyun desteğine bakıyor o yüzden popülerliğini yitirdi; kullanan yok, kullanan olmayınca uygulama geliştiren de yok. ha eğer android platformundaki klavye uygulamalarını beğenmiyor isen sadece mesajlaşmak için bir lumia modeli alabilirsin; olardaki klavye şimdiye kadar bir telefonda kullandığım en iyi klavyeydi; apple görse magic keyboard diye millete ekstra 200 dolar ile satar o derece yani, ama onda da uygulama sıkıntısı çekersin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Helvasını yedik onun da :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Blackberry şuan android kullanıyor
Windows Phone gibi kullanılmaz durumda değil.

Eskiden iş adamları klavyesi ve internet özellikleri yüzünden blackberry kullanırdı.
Şimdi tüm telefonlar o işi zorlanmadan yaptığı için blackberry geride kaldı.

Eğer fiziksel klavye istiyorsanız alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Üst Alt