Blackberry İçin Programlar

Sponsorlu Bağlantılar

krztn

Üye
ama ben yurt disindan almayi dusunuyorum herhangi bi problemle karsilasmayiz degilmi?
ilgilendiginiz icin tesekkurler :)

kuzey_3455

Üye
slm arkadaşlar bende blackberry 8700 var yurt dışından geldi ama simlock kırılacak bildiğiniz program varmı yardım edebilirim diyen lütfen msj atsın teşekkür ederim.. :(

ozankalender

ozankalender

Üye
blackberye nasıl program yüklüyebilirim. deskop manager ile denedim yanlız dosyayı gösterdikten sonra hata veriyor. hatayı cozemedım bıdakı denememde hatayı buraya yazıcam. deskop manager den baska baglantı programı bılıyormusunuz telefonumun modelı blackberry 7130g şimdiden tesekkur ederım herkeze.

fseyis

fseyis

Üye
saolun......

efrad

Üye
BLACKBERRY CURVE 8320 İÇİN VİDEO KAYDETME PROGRAMI ARIYORUM ÜCRETSİZ OLANINDAN :s BİLEN VARSA YARDIM ETSİN LÜTFEN
[email protected]

alpaga

alpaga

Üye
Slm arkadaslar, Blackberry 9000 bold kilit kirma programi ariyorum, böyle bir program varmi acaba ? çok tesekkürler.

alpaga

alpaga

Üye
pardon "kilit kirma" degil "unlock" programi ariyorum, bir Blackberry bold 9000 satin aldim Fransa'dan ama bir operatöre (Bouygues Telecom) lock olmus durumda, benim çipim'de SFR yani "unlock" programi lazim, bilen varsa çok sevinirim :))))))))))))))))

ozcan58

ozcan58

Üye
tesekkürler

FIRAUN

Üye
off ya hiçmi ardıgım bişi yokya

zekion

Üye
blakberry 8320 flas proğramını nereden bulabilirim teşekkürler

djbulo

Üye
ya adamlar süper telefon yapmışlar fakat program yok ya bide dünyada 12 milyonu aşkın kullanıcısı var diye övüyolar, onlarda bizim gibi olsa gerek... sağol emeğin için!:D

sadeyaka

Üye
:( arkadaşlar bende bayağıdır araştırıyorum bb 8100 kullanıcısıyım çok proğram buldum yalnız hepside ücretli olduğundan indiremiyorum açıkcası beleş proğramlara alıştık ücretli olanlar bize zor geliyor

mahir3050

Üye
arkadaşlar 8700g için program bulan warmı yaaa

muro07

Üye
slm arkadaslar black berry 9500 var bende ne tur programlar yükleniyor yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkürler

abuzer25

Üye
bende satılık çok temiz bb 8700 orence var fiyatı 170tl

relox

Üye
aga turkcell bayilerinde 50 tl yapıyolar bn öle yeptırmıştım

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bn blackberry e oyun yüklüyemedim oyunu bulamadım

bolcum

Üye
bende bb 9000 var maps ve msn yukledım fakat baska bırsey yukleyemıyorum. bilen varsa buradan paylassın lutfen.

cafalpha

Üye
kardeş 8320 için internet telefonu programı var mı acaba

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
thanks

safakyasak

safakyasak

Üye

Üst Alt