Blackberry Curve 9300 Görüşleri?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Curve 9300 Görüşleri?
Arkadaşlar BB Curve 9300 alıcam.Fakat almadan önce size danışıyım dedim.Sizce alınır veya alınmaz nedenlerini bekliyorum.Sizin önerilerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

aslanbaris

aslanbaris

Üye
ortalama 500 lira bu telefon, boşa para bence elle tutulur işletim sistemi de yok. telefonu ne için istiyorsun yani oyun internet uygulama falan

mega2

mega2

Üye
Ben bu telefonu bir seneden fazladır kullanıyorum. Bbm,whatsapp,sms,facebook,twitter uygalamaları ve müzik dinlemek hariçinde başka yapabileceğin birşey yok. uygulamlar kötü,taracıyı berbat kasıyor her siteyi açamazsın rahatlıkla, 16,90lık bis paketi alırsan Msn'de kullanabilme hakkına sahip olursun.

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Ben internet, sosyal ağlar ve mesaj için istiyorum.Kamerada olursa iyi olur aslında.Kesinlikle klavyeli istiyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bütçen nedir?

amcalu1

amcalu1

Üye
Bence beş para etmez

15097

15097

Üye
hiiiiç yoktan iyidir.

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Bütçe max. 600 lira

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
Curve 9320 aldım :)

lg1967

lg1967

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

15097

15097

Üye
tebrik ederim.

hidayet02

hidayet02

Üye
Keşke Nokia E-6 Alsaydın... Neyse Hayırlı Olsun...

amcalu1

amcalu1

Üye
bisey aldiktan sonra keske sunu alsaydin demek olmaz kardesim:nono:

Belli bir zaman içinde değiştirme şansın var adamın hoşuna o telefon gitmezse daha sonra ne alacağı hakkında fikir sahibi olur

Kerim.

Kerim.

Üye
Belli bir zaman içinde değiştirme şansın var adamın hoşuna o telefon gitmezse daha sonra ne alacağı hakkında fikir sahibi olur

degistirebilcekse degistirsin ama kabul ederler mi ki?:hmmm

hidayet02

hidayet02

Üye
dovseydin!!1!11!!!1:zzz: adamin moralini niye bozuyorsun ki?

Sende Benim Moralimi Bozdun Ama.

Herkes Kendi Düşüncesini Yazmakta Özgürdür, Bunu Kimse Yargılayamaz, Heleki Milyonlarca Üyesi Bulunan Bu Forumda Hiç Kimse Yargılayamaz.

Yeterki Ahlaki Seviyemizi Yitirmeyelim:)

İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt