Blackberry Curve 9300 Görüşleri?

• 14 Ekim 2012
  • 1789 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar BB Curve 9300 alıcam.Fakat almadan önce size danışıyım dedim.Sizce alınır veya alınmaz nedenlerini bekliyorum.Sizin önerilerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Yazan: lg1967
  2. ortalama 500 lira bu telefon, boşa para bence elle tutulur işletim sistemi de yok. telefonu ne için istiyorsun yani oyun internet uygulama falan

3. Ben bu telefonu bir seneden fazladır kullanıyorum. Bbm,whatsapp,sms,facebook,twitter uygalamaları ve müzik dinlemek hariçinde başka yapabileceğin birşey yok. uygulamlar kötü,taracıyı berbat kasıyor her siteyi açamazsın rahatlıkla, 16,90lık bis paketi alırsan Msn'de kullanabilme hakkına sahip olursun.

4. Ben internet, sosyal ağlar ve mesaj için istiyorum.Kamerada olursa iyi olur aslında.Kesinlikle klavyeli istiyorum

5. Bütçen nedir?

6. Bence beş para etmez

7. hiiiiç yoktan iyidir.

8. Bütçe max. 600 lira

9. Curve 9320 aldım :)

10. hayırli olsun:)

11. teşekkürler :)

12. tebrik ederim.

13. Keşke Nokia E-6 Alsaydın... Neyse Hayırlı Olsun...

14. bisey aldiktan sonra keske sunu alsaydin demek olmaz kardesim:nono:

15. Ben Diyorum Bu Seni İlgilendirmez! Bu Benim Görüşüm ve Sende Buna Saygı Duymalısın!

16. dovseydin!!1!11!!!1:zzz: adamin moralini niye bozuyorsun ki?

17. Belli bir zaman içinde değiştirme şansın var adamın hoşuna o telefon gitmezse daha sonra ne alacağı hakkında fikir sahibi olur

18. degistirebilcekse degistirsin ama kabul ederler mi ki?:hmmm

19. Sende Benim Moralimi Bozdun Ama.

Herkes Kendi Düşüncesini Yazmakta Özgürdür, Bunu Kimse Yargılayamaz, Heleki Milyonlarca Üyesi Bulunan Bu Forumda Hiç Kimse Yargılayamaz.

Yeterki Ahlaki Seviyemizi Yitirmeyelim:)

İyi Forumlar...

20. Belli bir süre içinde değiştirebiliyorsun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 00:07