BlackBerry telefonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry telefonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Arkadaşlar hepinize merhaba. BlackBerry telefonalrla yazismak daha mı kolay. Bu telefonlarin diğer telefonlarda Avantajı nedir?
Almaya değer mi sizce? Ben mesajlaşmayı çok seviyorum. İyi hızlı bir şekilde mesajlasildigini duydum. Almak istediğimde en son çıkan modeli. Bu telefonlarda yüksek güvenlik koruması olduğu beriltiliyor, nasıl yani anlamadım? Açıklarsanız sevinirim...

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Bir kaç gün önce BB Z10 aldım,sıfır.Yazışmalarda standart bir Android telefon daha iyidir bundan.Çünkü klavyesi Türkçe değil yani ı var i yok mesela.Sen basılı tutuyorsun ı ya i yi bulmak için.
Ama sistem akıyor.Androide 10 basar.Güncelleme yapıp 10.3 e güncelleyince sistem jet gibi oluyor.Güvenlik ise üst düzey.

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Android desteği de var Android 4.2 desteği.
Android uygulamalar da yükleyebilirsin BB 10 lu telefonlara.

• Beğen
Tepkiler: Enginmurat
Enginmurat

Enginmurat

Üye
    Konu Sahibi
Bir kaç gün önce BB Z10 aldım,sıfır.Yazışmalarda standart bir Android telefon daha iyidir bundan.Çünkü klavyesi Türkçe değil yani ı var i yok mesela.Sen basılı tutuyorsun ı ya i yi bulmak için.
Ama sistem akıyor.Androide 10 basar.Güncelleme yapıp 10.3 e güncelleyince sistem jet gibi oluyor.Güvenlik ise üst düzey.
Gboard kurallamaz mı mesela bende şimdi ingilizce klavyeden yazıyom ama telefon kendisi otomatik düzeltiyor. Güvenlik nasıl üst düzey oluyor onu anlayamıyorum. Yani bir program mı var içinde. Ben key2 almayı düşünüyorum..

• Beğen
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Gboard kurallamaz mı mesela bende şimdi ingilizce klavyeden yazıyom ama telefon kendisi otomatik düzeltiyor. Güvenlik nasıl üst düzey oluyor onu anlayamıyorum. Yani bir program mı var içinde. Ben key2 almayı düşünüyorum..
İçinde program olduğunu zannetmiyorum BB cihazlarda yeniyim ancak BB işi sıkı tutmuş.Mesela Android telefonların güvenliği umursamadan direkt açtığı bazı siteleri z10 açmıyor,uyarı veriyor.
Key2 Android bildiğim kadarıyla.Gboard yüklenir Key2 lere çünkü Android telefon.

• Beğen
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
İçinde program olduğunu zannetmiyorum BB cihazlarda yeniyim ancak BB işi sıkı tutmuş.Mesela Android telefonların güvenliği umursamadan direkt açtığı bazı siteleri z10 açmıyor,uyarı veriyor.
Key2 Android bildiğim kadarıyla.Gboard yüklenir Key2 lere çünkü Android telefon.
Ama benim kullandığım BB OS 10 cihaz.(Z10)

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elinde PAtlar 2.El Piyasası Filan sıkıntı.En Çok Nokiada Direttim Ama Yok Eninde Sonunda Desteği Kesiyorlar

• Beğen