black FACEBOOK v3.2*FACEBOOK MESSENGER 2.4.3*WhatsApp Messenger 2.9.1547*Twitter4.0.0****05/06/2013*

• 17 Mart 2013
  • 8399 Okunma
  • 40 Cevap

1. siyah temalı harika facebook uygulaması ile başladık en güncel face book uygulaması messengeri whatsapp bir tiwitter i ek olarak paylaşıyorum
    hayırlı forumlar ve paylaşımlar diliyorum..

not içlerinde bir kısmı eklenemez ise telefonunuzdaki önceki sürümü kaldırıp tekrar deneyin... bir beğeni ve teşekkürü de esirgemeyin kardeşlerim...

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: kraldost

black FACEBOOK v3.2*FACEBOOK MESSENGER 2.4.3*WhatsApp Messenger 2.9.1547*Twitter4.0.0****05/06/2013* İndir

storovi, Anitrif, clevered ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. tesekkurler

kraldost bunu beğendi.
  3. abi ben neden eklenti yapamıyorum direk olarak açtığım konuya paylaşacak çok şeyim var yıllardır saklıyorum başka yerde yerlerde paylaşmak istemiyorum

Kurtuluş40 bunu beğendi.
  4. eklenti paylasimlariniz cok olusa ve 1500 mesaj sayisini gecerse eklenti yetkisi verilir.

kraldost bunu beğendi.
  5. desene abi bi 3 sene daha bekleriz :))

6. Hocam peki ben 1500 mesaja sahip olunca mobil versiyonda eklenti yukle fln yazarmi ve hangi versyonda yazar?

7. ben hiç denemedim bir deneyelim bakalım telefondan ekleme yapabiliyormuyuz

8. benim bu eklenti ekleme yetkim var !! :)
    ama sadece yaklaşık 100 mesaj sayımda verilmişdi? :hmmm
    bide bu var tabi eğer sen devamli foruma faydalı uygulamalar ile katkıda bulunursan admin arkadaşlar sizi değerlendirerek bu yetkini vereceklerdir!! :oke:

9. Teşekkürler

10. Tesekkur ederim Malum ogrenciyiz ve ders dershane maxicep:-D. Cok yogun geciyor sadece geceleri bakabiliyorum ve beyaz taban gozumu cok yoruyordu bu iyi oldu tekrar Tesekkur ederim :thumbup::D

kraldost bunu beğendi.
  11. bende aynı dertten müzderiptim ama iyi oldu güle güle kullan

ozakin70 bunu beğendi.
  12. Bu uygulamaya güvenebilir miyiz?

kraldost bunu beğendi.
  13. sıkıntı yok kardeş test edip kullanmadan hiç bir şey paylaşmam rahat olun

14. face'yi burdan book'u ordan......

15. keşke e okul geçebilen bi face olsa

kraldost bunu beğendi.
  16. biraz açarmısın isteğini belki bişeyler yapabiliriz

17. :tşk:

kraldost bunu beğendi.
  18. teşekkürler

19. tskkurler.d gecelerı rahatladık :D

20. Teşekkürler dostum geceleri kısık gözle telefona bakmak zorundalığından kurtuldum ^_^

Yüklüyor...
13/11/2018 - 03:12