black FACEBOOK v3.2*FACEBOOK MESSENGER 2.4.3*WhatsApp Messenger 2.9.1547*Twitter4.0.0****05/06/2013*

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
black FACEBOOK v3.2*FACEBOOK MESSENGER 2.4.3*WhatsApp Messenger 2.9.1547*Twitter4.0.0****05/06/2013*
siyah temalı harika facebook uygulaması ile başladık en güncel face book uygulaması messengeri whatsapp bir tiwitter i ek olarak paylaşıyorum
hayırlı forumlar ve paylaşımlar diliyorum..

not içlerinde bir kısmı eklenemez ise telefonunuzdaki önceki sürümü kaldırıp tekrar deneyin... bir beğeni ve teşekkürü de esirgemeyin kardeşlerim...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: storovi, Anitrif, clevered ve 3 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: kraldost
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
abi ben neden eklenti yapamıyorum direk olarak açtığım konuya paylaşacak çok şeyim var yıllardır saklıyorum başka yerde yerlerde paylaşmak istemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
abi ben neden eklenti yapamıyorum direk olarak açtığım konuya paylaşacak çok şeyim var yıllardır saklıyorum başka yerde yerlerde paylaşmak istemiyorum
eklenti paylasimlariniz cok olusa ve 1500 mesaj sayisini gecerse eklenti yetkisi verilir.

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
desene abi bi 3 sene daha bekleriz :))

Heroata

Heroata

Üye

eklenti paylasimlariniz cok olusa ve 1500 mesaj sayisini gecerse eklenti yetkisi verilir.

Hocam peki ben 1500 mesaja sahip olunca mobil versiyonda eklenti yukle fln yazarmi ve hangi versyonda yazar?

kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
ben hiç denemedim bir deneyelim bakalım telefondan ekleme yapabiliyormuyuz

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye

benim bu eklenti ekleme yetkim var !! :)
ama sadece yaklaşık 100 mesaj sayımda verilmişdi? :hmmm
bide bu var tabi eğer sen devamli foruma faydalı uygulamalar ile katkıda bulunursan admin arkadaşlar sizi değerlendirerek bu yetkini vereceklerdir!! :oke:

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler

ozakin70

ozakin70

Üye
Tesekkur ederim Malum ogrenciyiz ve ders dershane maxicep:-D. Cok yogun geciyor sadece geceleri bakabiliyorum ve beyaz taban gozumu cok yoruyordu bu iyi oldu tekrar Tesekkur ederim :thumbup::D

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim Malum ogrenciyiz ve ders dershane maxicep:-D. Cok yogun geciyor sadece geceleri bakabiliyorum ve beyaz taban gozumu cok yoruyordu bu iyi oldu tekrar Tesekkur ederim :thumbup::D
bende aynı dertten müzderiptim ama iyi oldu güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
hacibalboa

hacibalboa

Üye
Bu uygulamaya güvenebilir miyiz?

• Beğen

ismailnayir

Kapalı Hesap
face'yi burdan book'u ordan......

bursa1616

bursa1616

Üye
keşke e okul geçebilen bi face olsa

• Beğen
CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

• Beğen

seydo

Üye
teşekkürler

Turan

Turan

Üye
tskkurler.d gecelerı rahatladık :D

Byr4m

Byr4m

Üye
Teşekkürler dostum geceleri kısık gözle telefona bakmak zorundalığından kurtuldum ^_^