Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

ErdemE1

Üye
Siyahtan mavi uzun zaman alır ama olmaz değil. Gözünü kapatıp mavi bir şekilde açmak için senelerini vermen lazım. İlkten yatmadan önce yazdığım taktikleri dene. Her sabah kalktığında yada denedikten sonra kendine ''harbi işe yarıyor' gibi şeyler söyle. Belki sıkılırsın bir süre sonra yada üşenirsin, yada yapma isteği gelmez (bende öyle oluyor) ama devamlı denersen bir kaç hafta sonra gözle görülür değişim olduğunu göreceksin :)

1 hafta deniyim o zaman. Bide bunu herkes görüyor dimi sadece ben değil :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
İnanmam foto at da inanak :(

ErdemE1

Üye
Peki kalıcı mı oluyor yoksa 10-15 dakka mı? Çok soru sordum kusura bakma :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Günde en az bir kere yap, ve verimli bir şekilde yap sen o olur. Fazla yapsan da sorun olmaz sanırım ama çok iyi yapmana bağlı
yapanların videosu var zaten de kendi fotomu atmam yani, zaten bu aralar pek uğraşamıyorum
Astrala çıkıcaktım aklım burda kaldı :angry: yarin başliyorum denemeye ..

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

ErdemE1

Üye
Hani gözünü kapatıp, renk değiştirip açanlar var ya, o geçici oluyor. Ama her akşam denediğin yani 1 2 ay denediğin kalıcı olur.
Gene dene ya, astral çok iyi ama ben nedense yapamadım :D

İyi o zaman 1ay yaparım haftayada buraya yazarım :D
Gözü kapatıp açınca renk değiştirme nası oluyor?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Şimdi hatırladım mert çağatay soylu yetenek sizsinizde yapmıştı youtube da videosu var :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
10-15 dakikalik bir iş değil bunu yapabilmek için 2-3 sene uğraşmak gerek miş :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
İyi o zaman 1ay yaparım haftayada buraya yazarım :D
Gözü kapatıp açınca renk değiştirme nası oluyor?
Dene bakalım. Ya ben bunu denedim, her akşam gözümü sarı olmasını. Bir iki hafta sonra göz bebeğimin etrafı sarı olmuştu (en azından sarıya yakın) onun etrafı da elaydı (normal göz rengim). Bir süre denedim değişmeye başlayınca bir de ayna karşısında denedim, gözümü kapadım sım sıkı kendime telkinleri verdim sonra bi açtım harbi değişmişti, tabi bir iki dakika sonra eski haline dönmüştü. Arkadaşlara diyordum inanmıyorlardı, gözlerinin önünde değiştirince kapak olmuşlardı, o yüzlerindeki ifadeyi hiç unutmuyorum. Yani sen bunu dene, yavaş yavaş aynanın karşısında da denersin
Şimdi hatırladım mert çağatay soylu yetenek sizsinizde yapmıştı youtube da videosu var :)
10-15 dakikalik bir iş değil bunu yapabilmek için 2-3 sene uğraşmak gerek miş :)
Evet biliyorum o video çok iyiydi :) zaten 10 15 dk lık iş demedim, haftalarca aylarca uğraşman lazım

ErdemE1

Üye
1 hafta sonra burdayım hep yatarken yaparım. Sonra aynada 5dakkalı değiştirmeyi denerim.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Başka kaynaklarda kalıcı değişim imkansız bir şey diyorlar 5-10 dk felan kaliyormuş
Çok uzman isen 1 saat felan oluyormuş :O

ErdemE1

Üye
Başka kaynaklarda kalıcı değişim imkansız bir şey diyorlar 5-10 dk felan kaliyormuş
Aynen bende bakiyordum. Bazılarıda kalıcı diyor 1 ay denicem hadi bakalım.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Bugün yaptım 1 hafta geçsin bakalım. :D
Siz kalıcı değiştirebildiniz mi?
Dediğim gibi geçen sene filan uğraşmıştım, göz bebeğimin etrafını sarı yapmıştım ya? Hala göz bebeğimin etrafı sarı. Kaldı öyle :D
Bunun kalıcısı da var geçicisi de dövme gibi. Kalıcı değişim imkansız değil

Üst Alt