Bitmeyen Whatsapp Bildirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Bitmeyen Whatsapp Bildirimleri
Arkadaşlar, Samsung Note 8 telefonum kurcalamadığım yer kalmadı ama bulamadım bir türlü.

Ekran kilitliyken Whatsapp'dan mesaj gelirse bildirim sesi çalıyor ve telefonu yeniden başlatana dek susmuyor, medya sesini kısmak zorunda kalıyorum
yada sürekli yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

Var mıdır bir çözümü, Erişilebilirlik menüsündeki Gelişmiş ayarlar kısmında bulunan Bildirim hatırlatıcıları kapalı.

gonyalı

gonyalı

Üye
Arkadaşlar, Samsung Note 8 telefonum kurcalamadığım yer kalmadı ama bulamadım bir türlü.

Ekran kilitliyken Whatsapp'dan mesaj gelirse bildirim sesi çalıyor ve telefonu yeniden başlatana dek susmuyor, medya sesini kısmak zorunda kalıyorum

Var mıdır bir çözümü, Erişilebilirlik menüsündeki Gelişmiş ayarlar kısmında bulunan Bildirim hatırlatıcıları kapalı.
Watsabı silebilirsin 😁
Sorun kökten çözülür.

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: _ardaa ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Whatsapp'ın bildirim ayarlarından sessize alsana . Ben öyle yaptım. Yazı gözüküyor ses yok

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Güzel çözümler belki yakında silerim gizlilikten dolayı 😁

Sessize almak geçici çözüm olarak yaparım ama kalıcı bi çözüm lazım.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Güzel çözümler belki yakında silerim gizlilikten dolayı 😁

Sessize almak geçici çözüm olarak yaparım ama kalıcı bi çözüm lazım.
uygulama ayarlarından bildirim ayarlarına girdiğinde genel başta olmak üzere her kişi ve gruplar için tercihlerini yapabilirsin
mesaj bildirimleri kısmına girdiğinde bir çok seçenek mevcut (ses, titreşim, ışığı yak söndür vs.)
sanırım yapmak istediğin ayar bu kısımda

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve _ardaa

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Bildirimleri sessize alabilirsin. Silip tekrar kurmuş muydun hiç hocam?

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve _ardaa
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
uygulama ayarlarından bildirim ayarlarına girdiğinde genel başta olmak üzere her kişi ve gruplar için tercihlerini yapabilirsin
mesaj bildirimleri kısmına girdiğinde bir çok seçenek mevcut (ses, titreşim, ışığı yak söndür vs.)
sanırım yapmak istediğin ayar bu kısımda
Aslında bu da geçici bi çözüm ama çözemezsem sessize alıcam artık.
Bildirimleri sessize alabilirsin. Silip tekrar kurmuş muydun hiç hocam?
Evet ama sorun nerde onu çözmem gerek, garip bir durum bitek bende mi oluyor acaba merak ettim.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
@ismailsevinc dumanlaa sitesine attığın foto da ki senmisin ?
bendeniz
Mesaj birleştirildi:

Aslında bu da geçici bi çözüm ama çözemezsem sessize alıcam artık.

Evet ama sorun nerde onu çözmem gerek, garip bir durum bitek bende mi oluyor acaba merak ettim.
launcher değiştirdinmi son zamanlarda
bazı launcherlerde çeşitli sorunlarla karşılaştım ben
şu an apex kullanıyorum bir uygulamayı kapatıp diğer bir uygulamaya geçtiğimde bir önceki bazı simgeleri silik bir şekilde geliyor.
Apexten önce yoktu. önceki launcherde de başka bir sorun vardı. sende de böyle bir durum olabilir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft'un launcherını kullanmıştım halen yüklü ama aktif değil, onun dışında kullanmadım.

Bu arada telefon komple bozuldu, hiç şarj almamaya başladı ne soketten ne de kablosuz şarj almıyordu, batarya değişti şarj soketi değişti ama olmadı.

• Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı
v30xy

v30xy

Üye
Telegram kullanın. Sorunun çözümü için önbelleği temizlemek yardımcı olabillir.

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Telegram var zaten ama telegram kullanmayan kişiler de var o yüzden kullanıyorum, zaten geçici bir süre bu sorundan kurtuldum çünkü telefon bozuldu :gul:

Telefon gelince bakıcam artık, belki komple çöp olmuştur bakalım hafta içi belli olacak, teşekkürler herkese.

Üst Alt