Bitkisel Çatlak Tedavisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bitkisel Çatlak Tedavisi
Bitkisel Çatlak Tedavisi

Bitkisel Çatlak Tedavisinde en çok kullanılan ürünler bitki ve meyvelerden yapılan kremlerdir.Bu konuda üretilmiş bir çok ürün mevcuttur en etkili
olanlar aşağıda listeledim.Bu bilgiler bu tip kremleri çatlayan cild sorunumdan dolayı çok kullanan birisi olduğumdan kendi tecrübelerimden
derledim bende işe yaradı ama sizde bilemem sonuçta hepimiz farklı cilde sahibiz

En Etkili Bitkisel Çatlak Kremleri(Bana Göre)

1-Acı Badem Kremi

Öncelikle ne kremi kullanırsanız kullanın Parabensiz olanını tercih edin nedeni paraben uzun süre vucut tarafından emildiğinde kansorejendir bu nedenle mutlaka bu kremi kullancaksanız Parabensiz Acı Badem Kremi Kullanın

Acı Badem Kremi içeriğindeki doğal acı badem yağı ile yoğun nemlendirici özelliğe sahiptir.Hızlı emilimi sayesinde cildde kurumaya ve çatlamaya karşı oldukça etkilidir.

2-Salyangoz Kremi

Salyangoz kremini hepiniz bilirsiniz çatlaklar konusunda çok etkilidir.Salyangoz kremi hakkındada size bir ipucu vereyim her marka tarafından iki tip üretilir.Herbal Salyangoz Kremi bu adı üretim tekniğinden dolayı içindei bitki ve salyongoz sıvısının etkisi daha iyi korunduğundan normallerine göre çok daha etkilidir.

AftieL35

AftieL35

Üye
Bilgi için teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...